ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برای تلفن تان ایربگ بخرید!!

برای تلفن تان ایربگ بخرید!!,ایربگ تلفن,ایربگ موبایل,ایربگ برای موبایل,ایربگ جدید هیوندا,ایربگ موبایل هوشمند,ایربگ برای محافظت از موبایل,ایربگ برای جلوگیری از ضربه موبایل,ایربگ برای تلفن همراه

حتما از فرایند ایربگ در اتومبیل و کاهش خسارات جانی خبر دارید. شاید شما هم چند باری مثل من تصادف شدید داشته اید و این حس نجات دهنده ایر بگ را به چشم دیده باشید که چطور دقیقا کمتر از یک ثانیه مانده به برخورد شما به قطعات سخت باعث می شود مانند یک فرشته ی نجات روی بالشی نرم ضربه بخورید.

 

برای تلفن تان ایربگ بخرید!!
برای تلفن تان ایربگ بخرید!!

 

این ایربگ ها که بهترین مدل آن را کمپانی هیوندا تولید می کند امروز برای تلفن همراه نیز آماده شده است که Honda’s Smartphone Case N نام دارد. این ایربگ جالب دارای 6 کیسه هوای کوچ در اطراف تلفن می باشد و دارای تعدادی سنسور که متوجه افتادن تلفن همراه ازارتفاع می شود و قبل از رسید ن تلفن به زمین ایربگ عمل کرده و باز می شود.

Honda-Smartphone-Case-N-Airbag

طبق گفته های مجله اینترنتی Android community این ویژگی همچنان در حال تست می باشد و هنوز برای تلفن خاصی تولید نشده است اما امیدواریم نسخه های پیشرفته این ایربگ ها روانه بازار گردد.نظر شما در مورد این ایربگ چیست؟ شما هم در صورتی که این ایربگ ها وارد بازار شود آن را می خرید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!