ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با Widerun روی دوچرخه خود دنیا را سیر کنید

1
با Widerun روی دوچرخه خود دنیا را سیر کنید
با Widerun روی دوچرخه خود دنیا را سیر کنید

بعضی افراد انگیزه بیشتری نیاز دارند تا ورزش کنند، سازندگان دوچرخه Widerun امیدوارند که به کمک واقعیت مجازی این انگیزه فراهم شود . سیستم Widerun از یک “Steering Component”فرمان هدایت ترکیبی و”Base Station” یک تکیه‌گاه که به دوچرخه معمولی متصل می‌شود تشکیل می‌شود.

این دوچرخه با عینک‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و Samsung Gear VR کار می‌کند و فقط کافی است که به آن وصل کنید و رکاب بزنید و در محیط‌های مجازی دوچرخه‌سواری کنید , از شهرهای ایالات‌متحده گرفته تا کوه‌های آلپ. به نظر می‌رسد این مثل دستورالعمل درمان خستگی  و تنبلی حرکتی است.

آن‌ها دریافتند که خستگی از حرکت و جنبش به علت قطع ارتباط بین آن چیزی که دوچرخه‌سوار احساس می‌کند و چیزی که در صفحه‌نمایش می‌بیند ایجاد می‌شود. به همین دلیل است که سیستم تلاش می‌کند که دنیای مجازی را تا جایی که می‌تواند به واقعیت نزدیک کند , شما با “Steering Component” این دوچرخه به کمک شبیه‌سازی می‌توانید به هرجایی که می‌خواهید بروید. همچنین “Base Station” و زمانی که می‌خواهید از شیبی بالا روید مانند واقعیت بالا روفتن را سخت می‌کند .

درصورتی‌که شما نسبت به بقیه مردم تنبل‌تر هستید می‌توانید از یک تلویزیون , کامپیوتر یا اسمارت فون به‌عنوان صفحه‌نمایش بجای هدست واقعیت مجازی استفاده کنید.

توسعه‌دهندگان Widerun در تلاش‌اند که کمک‌های ساخت خود را که از طریق کیک استارتر دریافت می‌شود به 30.000 پوند 44.540 دلار (حدود 125 میلیون تومان) برسانند. که شما می‌توانید با کمک حداقل 250 پوند 371 دلار (حدود 1 میلیون تومان) بعد از عرضه در آوریل 2016 یک سیستم برای خود داشته باشید.

اما فراموش نکنید که این هزینه فقط شامل Widerun  می‌شود و شما باید هدست واقعیت مجازی (Rift که هنوز برای بسیاری مردم در دسترس نیست)  و خود دوچرخه را خود تهیه کنید. پس تهیه کل سیستم هزینه  زیادی برای شما خواهد برداشت .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!