ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با Scribble Pen جعبه ي مداد رنگي در يک قلم را داريد

با Scribble Pen جعبه ي مداد رنگي در يک قلم را داريد,Scribble Pen,فلم دیجیتال,قلم هوشمند,گجت قلم,قلم کارتربج دار

با Scribble Pen جعبه ي مداد رنگي در يک قلم را داريد,Scribble Pen,فلم دیجیتال,قلم هوشمند,گجت قلم,قلم کارتربج دار

با Scribble Pen جعبه ي مداد رنگي در يک قلم را داريد

 
Scribble Pen قلمي بسيار زيبا و همه کاره مي باشد. يکي از بزگترين اختراعات در زمينه تکنولوژي و هنر نيز اين قلم همه کاره مي باشد. حتما شما هم گاهي براي نقاشي کشيدن رنگ هايي را در محيط اطراف ميبينيد که نميدانيد آيا مي توانيد مشابه آن را در نقاشي خود استفاده کنيد يا خير. البته همينطور برخي افراد نيز براي به دست آوردن يک ترکيب رنگ ساعت ها زمان خود را مي گذارند.

اما سازندگان Scribble Pen اين خودکار همه رنگه را در يک بدنه توليد کرده اند به گونه اي که شما مي توانيد از طيف رنگي اين خودکار رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن استفاده کنيد. همينطور ديگر ويژگي اين خودکار اين است که با سنسور انتهايي آن مي توانيد رنگ هاي محيط را نيز انتخاب کنيد به طور مثال جسمي را اگر مد نظر داشته باشيد مي توانيد با استفاده از اين قلم و سنسور آ« با گذاشتن انتهاي قلم بر روي جسم رنگ آن جسم را بر روي قلم مورد نظر ايجاد کنيد.

توليکنندگان آن اعلام کرده اند که اين قلم 100000 نوع رنگ را در خود جاي داده است و البته در دو نوع معمولي و هوشمند وارد بازار خواهد شد. مدل هوشمند براي نقاشي در ديوايس ها و تبلت ها مي باشد و مورد دوم در نقاشي کردن بر روي بوم و کاغذ موثر بوده و داراي کارتريج براي رنگ مي باشد.

هنوز زمان ورود به بازار و فروش اين قلم زيبا و جالب معلوم نبست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!