ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با کمک فایر فاکس اعتیاد به اینترنت را از بین ببرید

با کمک فایر فاکس اعتیاد به اینترنت را از بین ببرید

 برخی شغل و کارشان مرتبط با سیستم های کامپیوتری می باشد برخی دیگر نیز فعالیت های شخصی خود را با کامپیوتر انجام می دهند اما زیاده روی در هر دوی آن ها مضر است. بی تحرکی و مشکلات مفصلی و چشم از اولین عوارض این اعتیاد می باشد.

اگر شما هم صبح که از خواب بیدار می شوید پشت سیستم تان میشینید و تا شب تنها برای کار های حیاتی تحرک دارید یک معتاد به اینترنت می باشید. اما نگران نباشید اعتیاد شما به راحتی قابل ترک است و شما تنها باید با یک افزونه بسیار ساده این اعتیاد را ترک کنید.

 

با کمک فایر فاکس اعتیاد به اینترنت را از بین ببرید
با کمک فایر فاکس اعتیاد به اینترنت را از بین ببرید

و اما افزونه Take a Break چیست؟ این افزونه که در مرورگر فایر فاکس نصب می شود در طی مدت زمان خاصی به شما اعلام می کند که 30 ثانیه از اینترنت خارج شوید و به طور مثال به پنجره نگاه کنید و یا میزتان را مرتب کنید اما اصلا به مانیتور نگاه نکنید. بعد از 30 ثانیه همه چیز به حالت عادی بر می گردد و میتوانید فعالیتتان را ادامه دهید. تحقیقات نشان داده شده است که بهترین و کاربردی ترین روش ترک اعتیاد اینترنت به این صورت می باشد.

امیدواریم از این افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم استفاده لازم را ببرید. افزونه Take a Break تنها بر روی مرورگر فایر فاکس نصب می شود که می توانید مرورگر فایر فاکس را از اینجا دانلود نمایید.  و همینطور افزونه مورد نظر را میتوانید از دو راه دانلود از سایت ما و دانلود و نصب مستقیم از سایت فایرفاکس انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!