ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با چشمک زدن عکس بگیرید اعجوبه گوگل !!

با چشمک زدن عکس بگیرید اعجوبه گوگل !!,اخبار گوگل,اخبار عینک گوگل,گوگل گلس,زمان انتشار گوگل گلس,اخبار تکنولوژی,گوگل گلس و امکانات,امکانات گوگل گلس,Google glass

با چشمک زدن عکس بگیرید اعجوبه گوگل !!,اخبار گوگل,اخبار عینک گوگل,گوگل گلس,زمان انتشار گوگل گلس,اخبار تکنولوژی,گوگل گلس و امکانات,امکانات گوگل گلس,Google glass

با چشمک زدن عکس بگیرید اعجوبه گوگل !! قبلا هم در مورد عینک زیبای گوگل گلس Google Glass سخن گفته ایم مدتی هست که کمپانی گوگل نسخه دوم این عینک را در حال آزمایش دارد این ورژن که Google Glass 2 نام دارد تقریبا نزدیکی بیشتری به حقیقت دارد تا از آن طرح های عجیب و غریب گوگل و اینکه گوگل نیز اعلام کرده است که در ماه های اول سال 2014 این عینک زیبا وارد بازار می شود.

یکی از ویژگی های عجیبی که در این عینک گوگل مشاهده می کنید این است که با گذاشتن آن روی صورتتان می توانید با چشمک زدن عکس بگیرید. خوب این ویژگی را اگر جدای امر امنیت حریم خصوصی افراد بدانیم تکنولوژی ای بسیار مفید می باشد زیرا سرعت عمل شما بسیار سریع خواهد بود همینطور شما نیازی ندارید دستتان را تکان دهید و برای شکار لحظات این نوع دوربین بسیار عالی خواهد بود.

البته گوگل قرار بود این عینک را به صورتی به بازار ارائه دهد که صدای پیام و تماس ها را از طریق امواج گوش درونی بشنویم اما ایندفعه کمی به حقیقت نزدیکتر شدیم و گوگل برای این عینک یک عدد هندزفری مونو طراحی کرده است. این عینک زیبا با قیمتی حدود 1500 دلار وارد بازار خواهد شد . اگر جذب این عینک شدید باید از الان پول هایتان را جمع کنید تا بتوانید جزو اولین نفراتی باشید که این عینک را خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!