ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با ساخت یک جیمیل چندین جیمیل داشته باشید

سیبسیببسیسیب
با ساخت یک جیمیل چندین جیمیل داشته باشید
با ساخت یک جیمیل چندین جیمیل داشته باشید

با سلام خدمت کاربران گرامی پی سی کوئست.در بسیاری از شبکه های اجتماعی،سایت ها و به خصوص انجمن ها ایمیل شما شناسه ی شماست یعنی اگر بار دیگری بخواهید در همان جا ثبت نام کنید با پیغام این ایمیل قبلا ثبت شده است و یا پیغام های مشابه مواجه میشوید.شاید تنها راه رهایی از این مشکل را ساخت چندین ایمیل دیگر بدانید که کاری فقط گیر است و به خاطر سپردن رمز همه ی آنها شاید کمی دشوار باشد.در این پست قصد داریم تا با ترفندی ساده این مشکل را حل کنیم.

هنگام ساخت یک ایمیل شما حق استفاده از کاراکتر . (نقطه) را ندارید.به همین خاطر این کاراکتر هنگام ورود به حساب نیز اگر وارد شود شناخته نمیشود.برای جا افتادن این موضوع به مثال زیر توجه کنید.

اگر [email protected] ایمیل شما باشد با کلیه ی ایمیل های زیر نیز میتوانید وارد شوید:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

اما همین نقطه در همه ی موارد دیگر بررسی میشود یعنی شما با همه ی ایمیل های بالا میتوانید در یک انجمن ثبت نام کنید ولی همه ی پیام ها به ایمیل اصلی ارسال میشوند.در واقع شما یک جیمیل ساخته اید ولی چندین جیمیل دارید!.توجه داشته باشید که استفاده از هر تعداد نقطه ممکن است. همچنین می تونید برای اینکه INBOX شما شلوغ نشه از بخش فیلتر پیام های گوگل استفاده کنید و هر ایمیل رو به صورت جداگانه بررسی کنید. در حال حاضر به جای نقطه می توان از علامت + هم استفاده کنید مثل ایمیل های پایین.

[email protected]

[email protected]

با این روش می تونید چند اکانت اینستگرام یا هر برنامه ای که به ایمیل نیاز داره استفاده کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!