ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با توپ فوتبال برق تولید کنید !!

توپ فوتبال یا چراغ مطالعه ؟؟!,اخبار تکنولوژی,توپ ژیروسکوپ,اختراعات جالب,توپ تبدیل شونده به چراغ,توپ خارق العاده,توپ تولید برق

 

با توپ فوتبال برق تولید کنید !!
با توپ فوتبال برق تولید کنید !!

 

با توپ فوتبال برق تولید کنید !! چرا همیشه باید از سوخت های فسیلی برای امرار معاش استفاده کنیم. شاید این جملات کلیشه ای باشند اما همیشه گفته می شود که سوخت های فسیلی همیشه ماندگار نیستند و روزی تمام می شوند. دقیقا Jessica O. Matthews به فکر ساخت وسیله بوده است که دیگر از سوخت های فسیلی استفاده نکند.

جسیکا در زمان نوجوانی خود در برزیل دیده است که کودکان برای بازی کردن از سر قوطی نوشابه ها به عنوان توپ استفاده می کردند و در شب ها نیز به دلیل نبود برق از چراغ های نفتی برای روشنایی استفاده می کردند. او میخواسته است وسیله ای بسازد تا هر دوی این مشکلات را حل کند و توپی را ساخته است که با استفاده از آن میتوانید هم به بازی مشغول شوید و اوقات فراغت خود را با دوستانتان پر کنید و هم میتوانید به عنوان یک چراغ مطالعه با انرژی پاک از این توپ استفاده کنید.

در این توپ که Uncharted نام دارد چندین سنسور ژیروسکوپ به کار گرفته شده است که با جنب و جوش توپ انرژی وارد شده را تا میزان زیادی ذخیره کرده و در خود محافظت می کند و شما کافیست دسته ی لامپ مخصوص به این توپ را متصل کنید. خواهید دید که چراغی LED  کاملا روشن و قوی برای خود دست و پا کرده اید. این توپ در حال حاضر در چند کشور فقیر توزیع گشته است تا دوست داران فوتبال و بازی با توپ بتوانند علاوه بر بازی با کیفیت بالا نور و روشنایی خود را نیز به راحتی تامین کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!