ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با تلفن تان بو ها را نيز پيام کنيد !!

با تلفن تان بو ها را نيز پيام کنيد !!,اخبار گجت,اس ام اس بو]ارسال رایحه,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی ارسال بو,تکنولوژی ارسال عطر

با تلفن تان بو ها را نيز پيام کنيد !!,اخبار گجت,اس ام اس بو]ارسال رایحه,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی ارسال بو,تکنولوژی ارسال عطر

با تلفن تان بو ها را نيز پيام کنيد !!

 
شايد تا چندين سال پيش ارسال متن به دوستان خود توسط موبايل يک موضوع بسيار عجيب و غير قابل باور بود. از گذشته دوري صحبت نمي کنيم سخن از سال هاي 77 و 78 هجري شمسي مي باشد. سال هايي که تنها تلفن هاي معدودي وجود داشت.

اما سرعت تکامل فناوري به قدري زياد بود که امروز شما مي توانيد هر بويي که مد نظر داريد را براي دوستانتان ارسال کنيد. به طور مثال در جنگل هستيد و با دوستتان در شهري ديگر سخن مي گوييد مطمعنا او تمايل زيادي دارد تا با حال و هواي آن منطقه تماس داشته باشد. شما مي توانيد با استفاده از Ophone بوي جنگل را براي او بفرستيد تا بتواند کمي حس نزديکي به شما را حس کند.

اين تکنولوژي در ذهن بسياري از افراد عجيب و خارق العاده مي آيد. اما حقيقت دارد که ديگر وقت آن رسيده تا بتوانيد بو هاي مختلفي را در اطراف خود براي ديگران بفرستيد. اين تکنولوژي که توسط يکي از اساتيد دانشگاه هاروارد طراحي شده است از يک دستگاه گيرنده استفاده کرده و براي فرستادن رايحه هاي مختلف شما مي توانيد از برنامه ي مخصوص به تلفن همراه استفاده کنيد که براي اين تکنولوژي طراحي شده است به گونه اي که تصوير شي مورد نظر را گرفته و بوي هاي موجود در نرم افزار را براي تصوير مورد نظر اتخاب کرده و آن را براي مخاطبان خود بفرستيد. مخاطب شما بايد دستگاه Ophone را داشته باشد تا بتواند رايحه مورد نظر را بشنود.

دیدگاه ها

 • علیرضا ژوئن 24, 2014 :: 12:31
  0 0

  همین خبراتون منو خراب کرده . لطفا بیشتر بذارین خبر های جدیدو

  • پرهام ملکی ژوئن 24, 2014 :: 17:43
   0 0

   چشم دوست عزیز در حال ایجاد یک تحول بزرگ در سایت هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!