ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با این الگوریتم از شر اسپم ها خلاص شوید

گوگل,اسپم,اسپمر,ربات های اسپم,جلوگیری از اسپم
با این الگوریتم از شر اسپم ها خلاص شوید
با این الگوریتم از شر اسپم ها خلاص شوید

 

گوگل یکی از کمپانی های پیشتاز در دنیای اینترنت همیشه در هر زمینه ای طرحی جدید دارد این موضوع را می توان از تمام برنامه های این کمپانی فهمید . به گونه ای که امکان ندارد فردی در دنیا با تکنولوژی دوست باشد و روزی از گوگل استفاده نکند . حال استفاده از سیستم عامل اندروید آن یا جیمیل آن و یا نقشه و حتی وبسایت موتور جستجوی آن.

چنین کمپانی بزرگی بی شک دارای دشمنان و رقبای زیادی خواهد بود . به طور مثال اسپمر و همینطور ربات های اسپم یکی از بزرگترین مشکلات در دنیای اینترنت می باشند . اگر شما دارای یک ایمیل و یا یک وبسایت یا وبلاک باشید مطمعنا با این افراد برخورد کرده اید . این اسپم هایی که گاهی به دست ربات ها ایجاد می شود.

گوگل و دیگر کمپانی ها برای جلوگیری از آسیب از طریق این ربات ها نوعی نوشتار را به نام کپچا طراحی کرده اند . نوعی حروف در هم بر هم در تصویری که از شما خواسته می شود تا آن را کپی کنید . درست مشکل اینجاست که برنامه نویسان نیز هوشی مصنوعی را طراحی کرده اند تا دیگر این نوع فیلتر را نیز دور می زند.

 

حال گوگل با ایجاد سیستمی جدید نوعی فیلتر با تصاویر ایجاد کرده است که در حال حاضر به صورت آزمایشی در برخی از بخش های این وبسایت در حال استفاده می باشد . در این سیستم تنها تصویری از شی یا شخصی را نمایش می دهند و شما باید از باقی تصاویر دیگر مشابه تصویر خواسته شده را انتخاب کنید . نوعی درخواست که می تواند به راحتی تا چندین سال ربات های اسپم را ضربه فنی میکند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!