ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بازی شبیه ساز پارک کردن اتومبیل برای آندروید RealParking3D

بازی شبیه ساز پارک کردن اتومبیل برای آندروید RealParking3D,RealParking3D,دانلود بازی RealParking3D,دانلود بازی پارک ماشین,دانلود بازی پارک کردن ماشین,دانلود بازی پارک کردن اتومبیل برای آندروید
بازی شبیه ساز پارک کردن اتومبیل برای آندروید RealParking3D
بازی شبیه ساز پارک کردن اتومبیل برای آندروید RealParking3D

 

بازی شبیه ساز پارک کردن اتومبیل برای آندروید RealParking3D پارک کردن اتومبیل یکی از ترفند ها و نکات مهم در رانندگی می باشد که متاسفانه عموما خانوم ها نیز در این امر بسیار شهرت دارند. پارک کردن اتومبیل کار دشواری می باشد حال اگر قصد داشته باشیم که اتومبیل را در فضای کوچک و در نقاط مختلفی که پوزیشن مناسبی ندارند پارک کنیم کاری بس دشوارتر خواهد شد.

RealParking3D یک شبیه ساز سه بعدی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا پارک کردن و ترفند های آن را در حین بازی یاد بگیرید. در این بازی در هر مرحله اتومبیل شما در زاوایا و نقاط مختلفی قرارا می گیرد که شما باید به طور صحیحی بدون تصادف، اتومبیل خود را پارک کنید و امتیاز دریافت شده خود را در فیس بوک با دوستان تان به اشتراک بگذارید. دانلود این شبیه ساز را به دو گروه پیشنهاد میکنیم , گروه اول آن هایی که تمایل دارند تا قدرت پارک کردنشان تقویت شود و گروه دوم نیز دوست داران بازی و سرگرمی , پی سی کوئست برای هر دو گروه آرزوی موفقیت می کند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!