ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بازی آندروید اعتیاد آور گذر از تپه ها Hill Climb Racing

بازی آندروید اعتیاد آور گذر از تپه ها Hill Climb Racing,Hill Climb Racing,دانلود بازی Hill Climb Racing,دانلود بازی Hill Climb Racing برای اندروید,دانلود عبور از صخره ها
بازی آندروید اعتیاد آور گذر از تپه ها Hill Climb Racing
بازی آندروید اعتیاد آور گذر از تپه ها Hill Climb Racing

 همواره بازی در موبایل توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب مینماید به خصوص این روزها که سیستم عامل آندروید همه گیر شده و بخش زیادی از حافظه موبایل یا تب لت کاربران به این مقوله اختصاص میابد.

Hill Climb Racing یکی از محبوب ترین بازی های این روز ها در سیستم عامل اندروید شده است. شما باید با استفاده از اتومبیل ها و تانک و حتی جت اسکی های مختلف خود، از تپه های پست و بلند بگذرید. بدون آنکه بنزین تمام کنید و یا واژگون شوید.

در این بازی موانع زیادی تعبیه شده است و همینطور زمین های مختلفی اعم از زمین های برفی آتشین و حتی رانندگی در زیر زمین نیز در این بازی طراحی شده است.

شما ابتدا با جیپ قرمزتان بازی را شروع کرده و می توانید بعد از آن با تراکتور , اتوبوس و یا حتی تانک جنگی خود از تپه های بالا و پایین بروید اما همیشه مراقب باشید گردنتان زیر اتومبیل خرد نشود. این بازی در عین سادگی بسیار جذاب و سرگرم کننده بوده وساعات خوشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد مراقب اعتیاد این بازی باشید!!!!

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!