ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

۱

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 

با سلام خدمت همراهان همیشگی سایت پی سی کوئست.

مطمعنا خیلی از مواقع در پیام رسان WhatApp با پیام This Message was Deleted مواجه شده اید. پیامی که به شما میگوید کاربر مورد نظر پیامی را برای شما ارسال و سپس از اقدام خود منصرف و پیام مربوطه را حذف کرده است. حال با دیدن بقایای پیام ارسال شده چه برای شما میماند ؟ هیچ، فقط کنجکاوی.

حال قابلیت خوبی که پیام رسان واتس آپ از آن بهره مند است اینکه حداقل یک ردی از پیام حذف شده نشان می دهد، ولی در تلگرام و اینستاگرام همین اتفاق هم نمی افتد و کاربران به راحتی میتوانند پیام را ارسال و در صورت منصرف شدن آن پیام را حذف کنند.

حال بنظر شما واقعا راهی برای بازیابی پیام های حذف شده وجود ندارد ؟ جواب بله است  ما در این آموزش قصد داریم با معرفی یک نرم افزار ثالث نحوه بازیابی پیام های حذف شده را  آموزش دهیم لطفا تا پایان این آموزش همراهمان باشید .

 

بازیابی پیام چگونه انجام میشود :

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

همواره صدای ناتیفیکیشن پیام رسان ها توجه کاربر را جلب میکند، اما گاهی اوقات به محض باز کردن پیام رسان با پیام This Message was delete  مواجه می شوید.

در چنین شرایطی چه حالی به شما دست می دهد ؟ اقرار نیست اگر بگوییم هر شخصی که با این صحنه مواجه میشود  کنجکاوانه  به دنبال راهی برای متوجه شدن محتوای پیام حدف شده میباشد .

حال باید چه کرد ؟ شما با استفاده از نرم افزار Notisave به راحتی می توانید به تمام ناتیفیکیشن های ارسال شده دسترسی داشته باشید. درواقع اپلیکیشن Notisave  ناتیفیکیشن ها را به محض ارسال ذخیره کرده و ناتیفیکیشن هر نرم افزار را در بخش جداگانه قرار میدهد.

ویژگی های اپلیکیشن Notisave  :

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 • مشاهده و مدیریت ناتیفیکیشن برنامه های اندرویدی گوشی ، بازی های نصب شده بر روی گوشی و پیام رسان ها ، که شامل ناتیفیکیشن Sms،Phone(call)،Clock(Alarm)،Telegram،Twitter ، Instagram ، WhatsApp و غیره …. می باشد.
 • ذخیره اتوماتیک تمام ناتیفیکیشن ها.
 • امکان قرار دادن رمز عبور بر روی تمام برنامه های گوشی.
 • رابط کاربری آسان.
 • قابلیت جستجوی ناتیفیکیشن ها.
 • دسته بندی و مدیریت ناتیفیکیشن ها به تفکیک برنامه ها.
 • ذخیره اتوماتیک عکس ها.
 • ذخیره اتوماتیک پیام ها.
 • ذخیره اتوماتیک استاتوس واتس آپ و اینستاگرام.
 • خواندن پیام درشبکه اجتماعی به صورت چراغ خاموش ( یعنی بدون سین شدن ).

 

آموزش نصب و راه اندازی اپلیکیشن Notisave :

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 • در ابتدا اپلیکیشن Notisave را دانلود و نصب کنید.
 • بعد از نصب و وارد شدن به اپلیکیشن با یه سری توضیحات رو به رو خواهید شد که با زدن گزینه ی Next میتوانید از این توضیحات عبور کنید.
 • بعد از این توضیحات اپلیکیشن از شما مجوز دسترسی به ناتیفیکیشن های گوشی را میخواهد ، شما با انتخاب گزینه ی Allow از این مرحله هم میتوانید عبور کنید.
 • در قدم بعدی برای اینکه این که اپلیکیشن بتواند به ناتیفیکیشن ها دسترسی داشته باشد باید گزینه ی Notisave را فعال کنید  .

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 

 • در گام بعد اپلیکیشن از شما مجوز دسترسی به عکس ها ، ویدئوها ، فایل های شما را طلب میکند شما برای رسیدن به هدف خود باید این مجوز را برای اپلیکیشن Notisave صادر کنید.

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 

 • در مرحله ی بعد لیستی از برنامه های اندرویدی و اپلیکیشن های نصب بوده بر روی گوشیتان را مشاهده خواهید کرد. این مرحله برای مسدود کردن ناتیفیکیشن های اپلیکیشن انتخابی در نوار وضعیت است ، یعنی انتخاب هر یک از اپلیکیشن های موجود در این لیست باعث میشود از نمایش ناتیفیکیشن مربوطه در نوار وضعیت جلوگیری شود. با اینکار اپلیکیشن Notisave قادر به ذخیره پیام های حذف شده اپلیکیشن مربوطه نمی باشد .

 

بازیابی پیام های حذف شده در شبکه های اجتماعی

 

چگونه با اپلیکیشن Notisave پیام های حذف شده را بازیابی نماییم :

برای بازیابی پیام های حذف شده به محض دریافت پیام تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که وارد اپلیکیشن Notisave  شده و پیام حذف شده را در بخش تعبیه شده برای اپلیکیشن مد نظر مشاهده کنید.

برای سین نخوردن پیام در پیام رسان ها هم اولین کاری که باید انجام دهید این است که به محض شنیدن صدای ناتیفیکیشن ، نه ناتیفیکیشن و نه خود پیام رسان را باز نکنید. کافیست اپلیکیشن Notisave  مراجعه و پیام مد نظر خودتان را در این اپلیکیشن بخوانید.

سخن آخر :

ما امروز اپلیکیشن کاملا تست شده ای را خدمتتان معرفی کردیم که با توجه به قابلیت های  خود توانسته بیش از ۱۰ میلیون دانلود را درگوگل پلی از آن خود بکند. امیدوارم این اپلیکیشن همانطور که رضایت من را جلب کرده بتواند رضایت شما عزیزان را هم جلب و براتون مفید واقع شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!