ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ایکس باکس Xbox one از جنس طلا !!

ایکس باکس Xbox one از جنس طلا !!,ایکس باکس وان,ایکس باکس,اخبار ایکس باکم,اخبار ایکس باکس وان,ایکس باکس 1,اخبار ایکس باکس 1,xbox,xbox 1,xbox one

ایکس باکس Xbox one از جنس طلا !!,ایکس باکس وان,ایکس باکس,اخبار ایکس باکم,اخبار ایکس باکس وان,ایکس باکس 1,اخبار ایکس باکس 1,xbox,xbox 1,xbox one

ایکس باکس Xbox one از جنس طلا !! اگر اهل کنسول های بازی باشید مطمعنا از ایکس باکس و آخرین مدل این کنسول بازی به نام ایکس باکس وان Xbox One خبر دارید. یکی از بهترین تولیدات کمپانی مایکروسافت و رقیب اصلی پلی استیشن کمپانی سونی. حتی این دو کنسول بازی متفاوت نیز برای تصاحب میزان فروش در بازار بسیار تلاش می کنند از فروش و پیش فروش این کنسول بازی گرفته تا صف های آنچنانی برای خریداران اولیه آن.

اما دوباره مایکروسافت اقدامی عجیب انجام داده است که متناسب مشتریان خاص پسند خود می باشد و آن ایکس باکس Xbox one از جنس طلا !! می باشد. این کنسول براق از طلای 24 عیار ساخته شده است که در نمایشگاه فروش مایکروسافت در دید عموم قرار گرفته است در حال حاضر قیمت این کنسول طلایی 6000 پوند می باشد که مبلغی حدود 30 میلیون تومان به ارز ایران می باشد.

بلی رقمی بسیار زیاد برای یک کنسول بازی هست مخصوصا برای ما ایرانیان اما مطمعنا خریداران زیادی برای دریافت این مدل ایکس باکس روانه نمایشگاه مایکروسافت خواهند شد هنوز اطلاعاتی در مورد تعداد ساخته شده از این مدل به دست نیامده اما مطمعنا تعداد محدودی از این دستگاه در بازار عرضه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!