ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اینترنت درمانگر افسردگی !!؟

اینترنت درمانگر افسردگی !!؟,اینترنت و درمان افسردگی,اینترنت و افسردگی,اینترنت و مشکلات روحی,اینترنت و درمان مشکلات روحی,مشکلات روحی و اینترنت

بله !! درست خوانده اید. افسردگی یکی از بدترین بیماری هایی است که مردم زیادی در دنیا و به خصوص در کشور ما گرفتار آن هستند. خیلی ها نمی دانند که هم اکنون افسرده هستند یا خیر. افسردگی یک بیماری پنهان در وجود آدمی است که می تواند اثرات مخربی بیشتر از بیماری های جسمی به وجود آورد. شما هم به شک افتادید؟ پس بهتر است یک تست افسردگی از خود بگیرید.

 

اینترنت درمانگر افسردگی !!؟,اینترنت و درمان افسردگی,اینترنت و افسردگی,اینترنت و مشکلات روحی,اینترنت و درمان مشکلات روحی,مشکلات روحی و اینترنت
اینترنت درمانگر افسردگی !!؟

اما نگران نباشید این بیماری بسیار راحت قابل علاج است و شما نیازی نیست زیادی نگران این موضوع باشید. محققان نیوزلند طی تحقیقی توانستند دریابند که اینترنت می تواند به افسردگی کمک کند اما چطور؟ خوب من خود شما را مثال می زنم. بسیاری از اوقات من و شما حرف هایی را که نمی توانیم در حالت رو در رو به کسی بگوییم خیلی راحت تر می توانیم به صورت تلفنی در و دل کنیم این تحقیق در سال 1950 میلادی به استدلال علمی رسیده است و حالا نیز جایگزین آن اینترنت می باشد. خیلی ها در اینترنت به درد و دل با افراد ناشناس می پردازند بدون آنکه بدانند شخص مقابل چه کسی است و همین موضوع آزادی بیان بیشتری به بیمار می دهد.

پیشنهاد ما این است اگر شما در گروه اول هستید و احساس می کنید افسرده اید سعی کنید در شبکه های اجتماعی دوستانی پیدا کنید و با آن ها درد و دل کنید ،مطمعن باشید احساس بسیار خوبی به شما خواهد داد و سبک می شوید و حتی اگر جزو گروه دوم هستید بسیار کار نیکی انجام می دهید اگر کسی به شما در مورد مشکلاتش رجوع کرد شنونده خوبی باشید مطمعنا کمک بسیار بزرگی به او کرده اید این را بدانید خیلی اوقات قرار نیست کاری برای طرف مقابل انجام دهیم و طرف مقابل هم انتظار خاصی ندارد جز یک هم صحبت و شنونده خوب.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!