ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اگر بر روي لب تاپ آب ريخت چه کنيم

اگر بر روي لب تاپ آب ريخت چه کنيم,ریخت آب بر روی لب تاپ,ریختن آب روی کامپیوتر,ریختن آب روی کیبورد,ریختن آب بر روی لبتاپ
ب

اگر بر روي لب تاپ آب ريخت چه کنيم,ریخت آب بر روی لب تاپ,ریختن آب روی کامپیوتر,ریختن آب روی کیبورد,ریختن آب بر روی لبتاپ

اگر بر روي لب تاپ آب ريخت چه کنيم

 

ريختن آب بر روي قطعات کامپيوتري يکي از بد ترين اتفاقاتي است که مي تواند براي صاحب آن بيوفتد . اما چاره چيست ؟ زماني که بدون آنکه بخواهيم اين عمل اتفاق بيوفد اما مشکل ساز مي شود چه کنيم؟

بهترين عمل در برابر خيس شدن لب تاپ را امروز در پي سي کوئست به شما آموزش مي دهيم. اگر اين اتفاق بد براي شما پيش آمد تنها اولين کاري که مناسب مي باشد اين است که بايد لب تاپ را از باتري جدا کنيد اين عمل هرچه زودتر انجام شود بهتر خواهد بود زيرا آسيب کمتري از اتصالات برقي خواهد ديد.

در مرحله دوم بايد تا مي توانيد لب تاپ را خشک کنيد. اگر عجله اي نداريد و همينطور ميزان رطوبت وارده کم مي باشد بهتر است لب تاپ را مدت زيادي حدود 5 روز در مکاني قرار دهيد که جريان هوا وجود دارد. اما اگر ميزان رطوبت وارده زياد تر مي باشد بهترين کار اين است که لب تاپ را باز کنيد و آن را توسط دستال الکلي و جريان هواي سرد خشک کنيد. اما بايد بدانيد که اين عمل بايد به طريقي انجام گردد که آسيبي بيشتر به قطعات وارد نشود و در صورتي که اطلاعات کافي از سخت افزار نداريد اين عمل را به متخصصين واگذار کنيد.

در آخر نگران نباشيد اگر هم خساراتي به لبتاپ شما وارد شود آخرين مرحله مشکل ساز قطعه هارد و اطلاعات شما مي باشد که جاي نگران چنداني به دليل از بين رفتن اطلاعات تان نداشته باشيد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!