ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اچ تي سي گلکسي جديد سامسونگ را به تمسخر گرفت

اچ تي سي گلکسي جديد سامسونگ را به تمسخر گرفت

اچ تي سي گلکسي جديد سامسونگ را به تمسخر گرفتاچ تي سي گلکسي جديد سامسونگ را به تمسخر گرفت

اچ تي سي گلکسي جديد سامسونگ را به تمسخر گرفت

همه ما اچ تي سي کمپاني معروف ساخت تلفن هاي همراه را نيز مي شناسيم کمپاني که اين روز ها دل خوشي از سامسونگ ندارد. شايد فراموش کرده ايد اما در قبل تر در پي سي کوئست خبري را منتشر کرديم که دادگاه کمپاني سامسونگ را محکوم کرده بود به استخدام افرادي که با وارد شدن در دنياي مجازي و شبکه هاي اجتماعي به عنوان يک کاربر از محصولات اچ تي سي بد گويي کرده و محصولات سامسونگ را مزيت دار معرفي کنند.

هرچند اميدواريم از اين کار زشت سامسونگ درسي بزرگ گرفته باشد اما جالب است بدانيد که يکي از مديران ارشد اچ تي سي ديروز تلفن جديد سامسونگ يعني Galaxy s 5 را به تمسخر گرفت و در پستي اينترنتي آن را به يک چسب زخم تشبيه کرد.

ظاهر نه چندان زيباي گلکسي اس 5 با ريز نقطه هايي در پست و رنگ هايي که زيادي بر روي جنس بدنه پلاستيکي نميدرخشد بسيار آن را به موضوع شوخي اچ تي سي شبيه کرده است.

HTC پيشنهاد داده است که افرادي که قصد خريد محصول سامسونگ را داشته صبر کنند تا محصول جديد اچ تي سي رونمايي شود مطمعنا بعد از آن مجاب به خريد محصول اچ تي سي خواهند شد در غير اين صورت به خريد گلکسي اقدام کنند. اين اطمينان اچ تي سي در مورد محصول بعدي خود و شعف هاي زيادي محصول جديد سامسونگ بسياري از افراد را به تفکر واداشته و آن ها براي خريد اين محصول منصرف شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!