ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اولین سایت دنیای اینترنت!!

اولین سایت دنیای اینترنت!!
اولین سایت دنیای اینترنت!!
اولین سایت دنیای اینترنت!!

 

اولین سایت دنیای اینترنت!! اگر بخواهیم از دهکده ی جهانی یعنی همین اینترنت خودمان سخن بگوییم باید گفت که این دنیای پهناور آنقدر ها هم قدمت ندارد و در حدود چند دهه پیش اولین وبسایت در این دنیا راه اندازی شد و پشت سر آن نیز مانند قطاری طویل وبسایت های مختلف پدیدار شدند و خود را در راه پیشرفت تکنولوژی رها کردند و بعد از مدت ها وبسایت ها به صورت گرافیکی و زیبا تر پدیدار شدند تا که امروز میلیون ها وبسایت های رنگانگ و مختلف میبینیم.

شاید از خودتان بپرسید اولین وبسایت را چه کسی ثبت کرد و این وبسایت همچنان وجود دارد یا خیر و یا حتی این وبسایت به چه آدرسی می باشد؟ جواب سوال شما ساده است تنها نیاز است به پایین این متن نگاهی بیاندازید.

CREN یک کمپانی در زمینه فعالیت وبسایت ها می باشد که در سال 1991 یعنی حدود 22 سال پیش اولین وبسایت دنیا را راه اندازی کرد که همچنان نیز به شکل و شمایل همان زمان ها بدون تغییر باقی مانده است. درست مانند یک موزه اینترنتی می باشد. در ابتدا این وبسایت به صورت آدرس زیر ثبت گردید

http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html

خوب مطمعنا شما هم نظرتان این هست که بسیار آدرس طولانی بوده است و بعد ها بعد از دو سال این آدرس به آدرس زیر تغییر پیدا کرد.

http://info.cern.ch/

جالب است اولین وبسایت دنیا را ببینید. شایان ذکر است که این وبسایت به قیمت چند میلیون دلار خریدار های مختلفی دارد.

دیدگاه ها

  • mohamad دسامبر 18, 2013 :: 17:09
    0 0

    matalebe jalebi darin man ke khosham omad

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!