ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اولين تبلت هوشمند را نوکيا ساخته بود اما چرا …

اولين تبلت هوشمند را نوکيا ساخته بود اما چرا …,تبلت,اخبار تبلت,درباره تبلت,اولین تبلت های دنیای تکنولوژی,تبلت های فناوری,اخبار فناوری

اولين تبلت هوشمند را نوکيا ساخته بود اما چرا ...,تبلت,اخبار تبلت,درباره تبلت,اولین تبلت های دنیای تکنولوژی,تبلت های فناوری,اخبار فناوری

اولين تبلت هوشمند را نوکيا ساخته بود اما چرا …

 
درست خوانديد شايد فکر کرديد اولين تبلت هاي دنيا در چندين سال اخير وارد بازار شده اند توليد شده بود و تاريخچه ي زيادي در پشت تبلت هاي رنگارنگ اين روز نبوده است. اما اشتباه مي کنيد زيرا نوکيا در سال 2001 تبلتي را طراحي کرد که هيچ وقت آن را وارد بازار نکرد.

شايد يکي از افسوس هاي بزرگ مديران کمپاني نوکيا همين موضوع باشد که اگر آن زمان چنين ديوايس هايي را وارد بازار کرده بودند الان امپراطوري خود را تمام و کمال حفظ کرده بودند. مشخصات اين تبلت در ابعاد 10 اينچي و همينطور سيستم عامل سيمبين بوده است. اين تبلت امکان اتصال USB را داشته و همينطور امکاناتي مانند WI-FI را با خود يدک مي کشيده است.

شايد بهت آور باشد تا اين امکانات را در آن زمان به مردم معرفي کرده بود. اين تبلت مي توانست تا 4 ساعت باتري خود را حفظ کند و همينطور شما مي توانستيد با قلم بر روي آن بنويسيد و يا با مرورگر هاي سيمبين در آن به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد. ديگر نبايد افسوس خورد که چرا اين محصول پا به فروشگاه ها نذاشت زيرا مطمعنا موفقيتي را 10 سال زودتر طي کرده بود و هم اکنون همه تبلت را با نوکيا مي شناختند.

نظر شما چيست؟ فکر مي کنيد عدم معرفي اين محصول توسط نوکيا قيمت تمام شده تبلت M510 در آن سال ها بوده است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!