ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اطلاعات لازم برای خرید مموری کارت

طلاعات لازم برای خرید مموری کارت

 شاید شما هم مشکل خرید مموری کارت را دارید یا قصد خرید آن را دارید اما دقیقا از آن اطلاعاتی ندارید و میخواهید قبل از مراجعه به فروشگاه کمی در مورد این مموری کارت ها بخوانید.

در حال حاضر سه نوع مموری کارت در بازار وجود دارد که به نام های SDHC ، Micro SD و SDYC که در زیر اطلاعاتی در باره آنها ارائه میدهیم شاید کمکی برای شما باشد.

Micro SD
اولین مموری کارت دارای حافظه بود که در دوربین های عکسی کاربرد زیادی داشت و از سال 2000 وارد بازار شد.اما میزان گنجایش آن تنها 2 گیگابایت است که با توجه به میزان دیتا های امروزی بسیار میزان کمی می باشد.

SDHC

مموری کارتی در درجه دوم پیشرفته تر از مدل SD می باشد که بسیار کمک کننده در امر افزایش حافظه مموری کارت ها می باشد. حافظه این مموری کارت ها از دو گیگابایت تا 64 گیگابایت می باشد که بازه بسیار متنوعی برای خریداران مختلف ایجاد کرده است. این مموری کارت های در دستگاه هایی که رام های قدیمی تر از سال 2008 دارند خوانا نیستند.

و مدل سوم
SDYC

این کارت های گرافیکی که کمتر دوست داران دیوایس های مختلف با آن آشنا هستند برای حافظه های بسیار سطح بالا یعنی از 64 گیگابایت تا 2 ترابایت می باشد. این حافظه ها بسیار گران بوده و تنها معدود دستگاه های مموری خور آن را ساپورت می کنند.

 

طلاعات لازم برای خرید مموری کارتطلاعات لازم برای خرید مموری کارت
اطلاعات لازم برای خرید مموری کارت

اگر بخواهیم در مورد اعدادی که بر روی مموری کارت درج شده است که بین 2 تا 10 می باشد بدانیم این اعداد نشان دهنده کلاس مموری هستند که بهترین میزان سرعت در این کلاس ها عدد 6 می باشد.

امیدواریم این آموزش دید شما را نسبت به خرید مموری کارت ها بازتر کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!