ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

استفان الاپ مدير نوکيا بود يا دشمن آن !!

استفان الاپ مدير نوکيا بود يا دشمن آن !!,نوکیا,درباره نوکیا,مشکلات نوکیا,مدیران نوکیا,دلیل فروش نوکیا,دلیل سقوط نوکیا,ورشکستگی نوکیا
استفان الاپ مدير نوکيا بود يا دشمن آن !!
استفان الاپ مدير نوکيا بود يا دشمن آن !!

استفان الاپ يکي از مديران نوکيا بود که در بازه زماني 3 سال رهبري اين برند را بر عهده داشت آن زمان اين کمپاني به مديريت استفان الاپ تنها اعلام کرد که قصد دارد تلفن هاي هوشمندي را وارد بازار کند که سيستم عامل آ« ها ويندوز مي باشد.

موضوعي که بسيار بر همگان عجيب بود زيرا آن روز ها قلمرو محبوبيت اندرويد روز به روز افزايش پيدا مي کرد و بيشتر افراد به تلفن هاي هوشمندي با سيستم عامل اندرويد بودند حالا بايد ويندوز که سيستم عاملي نو پا در ديوايس هاي هوشمند مي باشد را ببينند؟ عجيب است !!

حال نوکيا ديگر براي مايکروسافت مي باشد و البته استفان الاپ نيز يکي از مديران مايکروسافت مي باشد. شايد شما هم مثل ما فکر کنيد که اين فرد در همان زمان ها فکر فروش نوکيا به مايکروسافت را داشته و آن را پنهان کرده است.

او در آخرين مصاحبه ي خود اعلام کرده است که من هيچ گاه قصد فروش نوکيا به مايکروسافت را در آن زمان نداشته و هميشه به نغع نوکيا عمل کرده ام. حال نيز اين کمپاني بايد به خاطره بپيوندد و مايکروسافت را مي توان صاحب جديد آن دانست که چه سياست هايي را اعمال خواهد کرد. نظر شما در مورد اين مدير چيست؟

مطالب از سراسر وب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!