ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

از هر 10 نفر 9 نفر با تلفن خود مي خوابد

از هر 10 نفر 9 نفر با تلفن خود مي خوابد,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل,درباره مضرات موبایل,موبایل و خواب,مشکلات خواب در کنار موبایل

از هر 10 نفر 9 نفر با تلفن خود مي خوابد,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل,درباره مضرات موبایل,موبایل و خواب,مشکلات خواب در کنار موبایل

از هر 10 نفر 9 نفر با تلفن خود مي خوابد

 
شايد با خواندن اين تيتر خودتان را به ياد آورديد؟ بله متاسفانه اين موضوع باعث شده است که تحقيقات گسترده اي و تبليغات بزرگي براي جلوگيري از پيشرفت آن شود.

مطمعنا نياز به تلفن همراه در اين روز ها و در اين دنياي تکنولوژي بسيار خوب و مفيد مي باشد اما آيا واقعا اينقدر نياز است که در هنگا خواب نيز با تلفن خود به خواب فرو برويد؟ طي تحقيقات Big Brand Beds از هر ده نفر 9 نفر در هنگام خواب با تلفن خود به رختخواب مي رود.

البته اين موضوع يکي از بدترين مشکلاتي است که افراد اين روز ها با آن درگير هستند. محققان اعلام کرده اند کساني که در هنگام خواب نيز با تلفن خود به صورت مداوم کار مي کنند و يا در هنگام خواب تلفن خود را به صورت روشن در کنار خود نگه مي دارند به دليل امواج راديويي دچار مشکل در خواب و اختلالات خواب مي شوند.

تعداد زيادي از اين آمار را نيز جوانان و نوجوانان در اختيار دارند که تا نيمه هاي شب با تلفن خود کار کرده و حتي در نيمه هاي شب از خواب بيدار مي شوند تا تلفن خود را چک کنند. اين مشکلات دقيقا اعتياد افراد را نشان مي دهد که بايد از آن جلوگيري نمود.

Big Brand Beds پيشنهاد داده است تا براي داشتن خوابي آرام و آسوده تلفن خود را در هنگام خواب به اتاق خواب وارد نکنيد و آن را خاموش نماييد تا بدون اختلال در خواب و مشکلات آتي بتوانيد استراحتي مناسب داشته باشيد.

دیدگاه ها

  • lion می 15, 2014 :: 22:01
    0 0

    فداییی دازییییییییییی خوشمان آمد از این مقاله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!