ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ادعای جدید ال جی : ترمیم خود به خودی خط و خش تلفن

ادعای جدید ال جی : ترمیم خود به خودی خط و خش تلفن

شاید این عنوان شما را یاد فیلم های تخیلی بیندازد که تلفن آدم فضایی ها خورد و خاکشیر می شد و دوباره به حالت اول بر می گشت. امروز چنین ادعایی را ال جی در تلفن خمیده خود کرده است. چندی پیش در مورد تلفن خمیده این ابر کمپانی سخن گفتیم و از ویژگی های جالب آن صحبت کردیم. برای مشاهده مطلب تلفن های خمیده اینجا کلیک کنید.

 

ادعای جدید ال جی : ترمیم خود به خودی خط و خش تلفن
ادعای جدید ال جی : ترمیم خود به خودی خط و خش تلفن

حالا امروز می خواهیم از ادعای جدید ال جی در مورد ترمیم خط و خش تلفن هایش به صورت خود به خود درست مانند اندام و بافت یک موجود زنده خبر بدهیم.ال جی که قرار است ماه آینده پرچمدار جدید خود را به نام G flex در ژاپن ارائه کند چنین ادعایی کرده است.

با این ویژگی جدید هر زمانی که روی تلفن شما خش بیفتد بعد از چند روز بدنه تلفن خود به خود ترمیم شده و ناراحتی بابت خط و خش های تلفن خود نخواهید داشت. اگر بخواهیم در مورد تکنولوژی بکار رفته در این نوع بدنه سخن بگوییم محققان معتقدند که این نوع بدنه از جنس نوعی پروتوئین پلیمری ساخته شده است که در صورت ضربه و خراش دیگر سلول های سازنده بدنه با پر کردن فضای خالی ایجاد شده باعث ترمیم بدنه می شوند.

نظر شما درباره این تلفن هوشمند چیست؟ قبل تر ال جی اعلام کرده بود که صفحه نمایش منعطفش نیز قابلیت ضد خش را داراست خوب با بدنه ضد خش و صفحه نمایش ضد خش شما یک تلفن ایده آل خواهید داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!