ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیفون 5 قاتل یک دختر شد!!

آیفون 5 قاتل یک دختر شد!!,اخبار آیفون,کشته شدن توسط آیفون,آیفون 5,خبر در مورد آیفون 5,کشته شدن توسط موبایل,کشته شدن دختر چینی با آیفون 5,مرگ دختر چینی با آیفون 5

 این اولین باری نیست که تلفن های همراه جان افراد را می گیرند اتفاقا چندین روز پیش بود که انفجار باطری گوشی گلکسی S4 پای یک مرد را مصدوم کرد.امروز نیز یک آیفون 5 که به شارژر خود متصل بوده است باعث مرگ یک مهماندار چینی شده است.

” مای لون ” دختری 23 ساله با اصالتی چینی هنگامی که در محل کار خود تلفن آیفون 5 خود را به شارژر متصل کرده بود زمانی که با تلفن او تماس گرفته می شود و او تلفن را بر روی گوش خود می گذارد دچار برق گرفتگی شده و به دلیل حساسیت ناحیه سر و گردن موجب مرگ او می شود.

 

آیفون 5 قاتل یک دختر شد!!

 

اپل که برای همدردی با خانواده این مهماندار جوان گروهی را برای تحقیق در این مورد آماده کرده است که هم اکنون مورد شکایت خواهر مقتول می باشد. نظریاتی که محققان در این مورد داده اند نشان از خرابی شارژر می باشد زیرا که خود تلفن دارای حدود 5 ولت  برق مستقیم می باشد که خطری ندارد در نتیجه این میزان برق کشنده گواه از خرابی در قطعه شارژر می باشد.

لذا پی سی کوئست تا زمان مشخص شدن این موضوع از خوانندگان عزیز تقاضا دارد تا زمانی که آیفون خود را به شارژ متصل کرده اند تماس های ورودی را پاسخ ندهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!