ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیفون بعدی را به قطر یک کارت تلفن به دست بگیرید !!

آیفون بعدی را به قطر یک کارت تلفن به دست بگیرید !!,آیفون ایر,اخبار آیفون ایر,معرفی آیفون ایر,آیفون 5,آیفون 6,اخبار اپل,اخبار آیفون 6,تلفنی به قطر کارت تلفن,ipad air,ipad 5,ipad 6

آیفون بعدی را به قطر یک کارت تلفن به دست بگیرید !!,آیفون ایر,اخبار آیفون ایر,معرفی آیفون ایر,آیفون 5,آیفون 6,اخبار اپل,اخبار آیفون 6,تلفنی به قطر کارت تلفن,ipad air,ipad 5,ipad 6

آیفون بعدی را به قطر یک کارت تلفن به دست بگیرید !!  دقیقا باید حواستان باشد تا آیفون جدید تان گم نشود و یا از دستتان لیز نخورد و گم شود !! دقیقا خنده دار هست؟ ! اما واقعیت دارد آیفون بعدی قطری در حد 1 میلیمیتر دارد و تنها در پایین تلفن برای سوکت شارژ تلفن 3 میلیمتر قطر خواهد داشت.

شایعات زیادی در مورد آیفون بعدی و پرچمدار بعدی کمپانی اپل گفته شده است و خوب شاید فکر کنید چطور می توان تمامی امکانات  داخل یک تلفن باشد برای همین موضوع اپل امروز خبر از عرضه تلفن آیفون ایر در آینده زده است, ما همیشه اخبار متفاوتی در مورد آیفون 6 مانند استفاده از صفحه نمایش خمیده برای آیفون 6 که میتوانید اینجا بخوانید و یا استفاده از ایربگ برای آیفون 6 که می توانید در اینجا بخوانید.

اما امروز نیز خبری دیگر در مورد تولید مدلی دیگر نیز منتشر شده است. آیفون ایر با قطر 1 میلیمتر مطمعنا این اعجوبه ای در تلفن های جدید بازار می باشد.

اپل نیز مثل همیشه سکوت کرده است و به این حدس و گمان ها دامن می زند تا دوست داران و طرفداران این تلفن منتظر آن بمانند و به قول معروف سورپرایز شوند. قبلا در مورد احتمال افزایش سایز صفحه نمایش آیفون 6 سخن گفته ایم و احتمال به وقوع پیوستن این خبر در تلفن آیفون ایر جدید نیز بسیار زیاد است. تلفن آیفون جدید تنها 70 گرم وزن خواهد داشت.پس باید بسیار مراقب باشید تا تلفن تان را فراموش نکنید که در دستانتان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!