ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آپدیت جدید تلگرام،این بار نا اُمید کننده!

telegram
آپدیت جدید تلگرام،این بار نا اُمید کننده!
آپدیت جدید تلگرام،این بار نا اُمید کننده!

پیام رسان تلگرام با آپدیت هایی که به سرعت منتشر میکنه همواره باعث شگفتی بوده و هست!.در هر بار بروز رسانی ویژگی های مثبتی اضافه میشد که لذت استفاده از این برنامه رو بیش از پیش میکرد.اضافه شدن ویژگی های مثل سوپرگروه،ویرایش پیام و… . در بروز رسانی جدید اما به نظر میرسه تلگرام کمی شتاب زده عمل کرده باشه.چرا که نسخه ی 3.10.0 دارای ویژگی های جدید ولی نه چندان مثبتی هست که در ادامه باهم بررسی میکنیم.

بزرگترین تغییر،اضافه شدن پلیر

در نسخه ی جدید رسانه ها و از همه مهم تر فیلم ها به طور خودکار توسط یک Player داخلی باز میشوند و شما برای دیدن کلیپ ها توسط پلیر هایی مانند MX player راهی ندارید جز اینکه ابتدا کلیپ را در گالری ذخیره و از  سپس از توی گالری باز کنید!.این به تنهایی ایراد تلقی نمیشود اما این تمام ماجرا نیست!

در حالی که گوگل بعد از 6 ورژن هنوز نتوانست پلیری به محبوبیت و کارایی MX PLAYER در اندروید بگنجاند این کار تلگرام بسیار جسورانه بود!.پلیر داخلی تلگرام تنها در کلیپ های بسیار کوتاه خوب عمل میکند و در کلیپ هایی که حجم بیشتری دارند ناهماهنگی صدا و تصویر به وفور مشاهده میشود.
باید منتظر ورژن 3.10.1 ماند.به احتمال زیاد در تنظیمات گزینه ای برای تنظیمات پخش ویدیو قرار خواهد گرفت.

دوستانی که در این مورد سوال داشتند،طبق بررسی های ما فعلا راهی برای باز شدن ویدیو ها با پلیر دلخواه نیست.
همچنین آنلاین نشان دادن شما درحالی که آفلاین شده اید ربطی به ورژن جدید ندارد و مربوط به سرعت اینترنت شماست.اگر این مورد برای شما حیاتیست بعد از پایان کار از تنظیمات->برنامه ها->تلگرام،گرینه ی توقف اجباری را انتخاب کنید.

یک ایراد بزرگ
در نسخه ی جدید بعد از باز کردن گروه و یا کانال ها گاها به جای اینکه آنها را از اولین پیام خوانده نشده مشاهده کنید،از آخرین پیام مشاهده میکنید که این نیز ایراد بزرگی است و متاسفانه راه حلی جز صبر کردن برای انتشار نسخه ی بعدی نداریم!

اضافه شدن Draft،تنها ویژگی مثبت
این عبارت را در برنامه ی پیامک دستگاه اندرویدی خود و همچنین Gmail مشاهده کرده اید.پیامی که تایپ کرده این اما ارسال نکرده اید مقابل عبارت Draft به صورت زیر مشاهده میکنید

آپدیت جدید تلگرام،این بار نا اُمید کننده!
آپدیت جدید تلگرام،این بار نا اُمید کننده!

 

به طور کلی ورژن جدید تلگرام برخلاف قبل ورژن خیره کننده ای نبود.البته شاید اینکه هر بار ویژگی های خیره کننده ای اضافه میشد خواسته ی ما را بیش از حد بالا برده باشد.اما در یک جمع بندی کلی،ظاهر و تم تکراری علی رقم بروزرسانی های متعدد و برتری برنامه های غیر رسمی مانند پلاس باعث شده امروزه کاربران کمی از نسخه ی اصلی تلگرام استفاده کنند.

دیدگاه ها

  • حمید رضا ژوئن 18, 2016 :: 11:05
    0 0

    من پاک کردم ورژن قبلی را از یه سایت دانلود و نصب کردم. همین که اجازه نمیداد مکس پلیر باز بشه خودش بزرگترین مشکل دنیاست 🙂

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!