ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آپدیت اندروید 4.4.3 برای اچ‌تی‌سی وان M7 از راه رسید

Original-HTC-One-M7
آپدیت اندروید 4.4.3 برای اچ‌تی‌سی وان M7 از راه رسید
آپدیت اندروید 4.4.3 برای اچ‌تی‌سی وان M7 از راه رسید

آپدیت اندروید 4.4.3 برای اچ‌تی‌سی وان M7 از راه رسید

 

به دنبال عرضه آپدیت اندروید 4.4.3 کیت‌کت برای HTC One M8، عرضه این آپدیت برای برادر بزرگتر این گوشی هوشمند یعنی اولین گوشی هوشمند وان شرکت اچ تی سی، HTC One M7 نیز آغاز شده است.

این آپدیت هم‌اکنون در بخش‌‌هایی از اروپا و سایر نقاط جهان در دسترس قرار گرفته است و اگر از این گوشی هوشمند برخوردار هستید احتمالا در همین هفته و شاید هم زودتر بتوانید این آپدیت را دریافت کنید. تا آن موقع می‌توانید با مراجعه به بخش آپدیت گوشی خود سراغ آن را بگیرید.

همانطور که می‌ دانید شرکت اچ‌تی‌سی تصمیم گرفته برخی آپدیت‌های امنیتی اندروید 4.4.4 شرکت گوگل را در اندروید 4.4.3 اضافه کند که از این تصمیم شرکت اچ‌تی‌سی می‌توان این برداشت را کرد که احتمالا تا زمان عرضه اندروید L شرکت گوگل در اواخر امسال، آپدیت اندروید 4.4.3 آخرین آپدیتی خواهد بود که گوشی‌های هوشمند شرکت اچ تی سی دریافت خواهند کرد.

آپدیت عرضه شده برای اچ تی سی وان M در حدود 550 مگابایت است و پس از آپدیت به این نسخه از اندروید شماره نسخه نرم‌افزار گوشی شما به 6.09.401.5 ارتقا پیدا خواهد کرد تا شاهد پیشرفت‌هایی در بخش دوربین، گالری و مدیریت همسان‌سازی (Sync Manager) گوشی باشیم.

از اونجایی که اندروید 4.4 به تازگی منتشر شده است برای همین روت کردن این نسخه اندروید سخت شده و بعضی از برنامه های قدیمی برای این نسخه بهینه نشده اند. اما با مرور زمان این مشکلات برطرف میشه طبق بازخورد کاربران مختلف در این نسخه سرعت و کارایی دستگاه بهتر شده. درحال حاضر بیشتر برنامه قدیمی در حال بهینه شدن برای این نسخه هستن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!