ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آيفون خود را به شوکر تبديل کنيد !!

آيفون خود را به شوکر تبديل کنيد !!,آیفون,اخبار آیفون,درباره آیفون,شوکر آیفون,قاب آیفون,انواع قاب آیفون,آیفون قاب,شوکر آیفونی

آيفون خود را به شوکر تبديل کنيد !!,آیفون,اخبار آیفون,درباره آیفون,شوکر آیفون,قاب آیفون,انواع قاب آیفون,آیفون قاب,شوکر آیفونی

آيفون خود را به شوکر تبديل کنيد !!

يکي از وسايلي که براي دفاع شخص استفاده مي شود و افراد مي توانند در مواقع خطر در مقابل فرد مهاجم از آن استفاده کنند شوکر مي باشد. شوکر ها وسايلي هستند که با دارا بودن دو خار در جلوي آن ها تفاوت ولتاژي بسيار زيادي بين يک ديگر برقرار مي کنند که از اين تفاوت ولتاژ برق و شوک زيادي ايجاد مي شود که در صورتي که به بدن فردي اصابت کند مي تواند فرد را بيهوش کرده و شوک زيادي به عضلات او بدهد به طوري که تا چند ساعت فلج شود.

پس مطمعنا شوکر وسيله اي خطرناک مي باشد و نياز به تغذيه بسيار زيادي براي ايجاد ولتاژ برق دارند اما بي شک يکي از ابزار هاي مورد نياز افراد براي دفاع از خود مي باشد.

اما Yellow Jacket توانسته است تا نياز شما را با کمي خلاقيت ترکيب کند. يعني شما مي توانيد براي مراقبت از خود به جاي استفاده از يک شوکر بزرگ , تلفن آيفون خودرا به شوکر تبديل کنيد. تنها با قاب کمپاني ژاکت زرد.

اين شوکر با اتصال بر روي تلفن آيفون شما مي تواند در عمل علاوه بر استفاده از تلفن آن را نيز به وسيله اي دفاعي براي شما تبديل کند. اين قاب ساده مي تواند تا ولتاژ زيادي براي شما شوک ايجاد کند و البته با دارا يودن باتري مخصوص به خود مشکلي براي تلفن شما ايجاد نخواهد کرد.

هنوز در مورد نوع ورود اين قاب به بازار و همينطور قيمت آن سخني گفته نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!