ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آيا ويندوز 9 با اين تصوير فاش شده است؟!!

نمايشگر هايي که مانند مجله آن ها را لوله مي کنيد !!,ال سی دی,ال ای دی,ال جی,نمایشگر خمیده,نمایشگر خم شو,تلویزیون خمیده,تلویزیون منعطف

آيا ويندوز 9 با اين تصوير فاش شده است؟!!,ویندوز,ویندوز 9,ویندوز 8,ویندوز XP,ویندوز 7,اخبار ویندوز,خبر های ویندوز,درباره ویندوز,ویندوز های مایکروسافت

آيا ويندوز 9 با اين تصوير فاش شده است؟!!

بعد از عدم استقبال عموم کاربران سيستم عامل محبوب مايکروسافت از ورژن ويندوز 8 اين کمپاني رقابت را در برابر سيستم عامل هايي ماند کروم و … تنگ ديد و سعي بر توليد ويندوزي نزديکتر به اخلاقيات کاربران خود کرد.

چندي پيش با توجه به اتمام زمان مهلت پشتيباني ويندوز XP بسياري از کاربراني که سال هاي زيادي با ويندوز XP خاطره داشتند دچار سردرگمي شدند زيرا ويندوز8 داراي تم هاي نا آشنايي بود. رابط کاربري مترو و … باعث شده بود که کاربران بيشتر گيج شده و برخي نيز ويندوز را تحريم کنند و به سوي ديگر سيستم عامل هاي روز بروند.

اما مايکروسافت سعي دارد دوباره به اوج برگشته و با توليد ويندوزي جديد به نام ويندوز 9 تمام مخاطبان خود را دوباره جذب کند. احتمال مي رفت که اين ويندوز در اواخر سال 2014 وارد دنيايي سيستم هاي عامل گردد اما گويا مايکروسافت پاي خود را بر روي پدال گاز فشار داده و از ترس از دست دادن بازار به رقبا در تلاش است تا زودتر اين ويندوز را وارد کند.

تصويري که در بالا ميبينيد اسکرين شات از منو و ظاهر ويندوز 9 مي باشد که احتمالا از سيستم يکي از کارمندان مايکروسافت گرفته و فاش گشته است. اين صفحه نمايش داراي منو استارت شبيه به ويندوز XP و 8 مي باشد که سعي شده از هر دو رابط کاربري قديمي و مترو استفاده گردد. شما اين ظاهر ويندوز ار مي پسنديد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!