ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آيا ميدانستيد استند باي بودن وسايلتان چه انرژي وحشتناکي مصرف مي کند؟

n00026852-b

n00026852-b

آيا ميدانستيد استند باي بودن وسايلتان چه انرژي وحشتناکي مصرف مي کند؟

سازمان بين المللي انرژي اين روز ها خبر ساز شده است. بلکه با اعلام ميزان مصرف هاي بيهوده انرژي در زمينه قطعات تکنولوژي آمار دقيقي اعلام کرده است که باعث مي شود هر کاربري کمي به نحوه رفتار خود با انرژي تفکر کند.

اين سازمان اعلام کرده است که ميزان بسيار زيادي اتلاف انرژي در زمينه آنلان نگه داشتند وسايل کاربران هدر مي رود. اين اتلاف انرژي در زمينه هاي مختلفي وجود دارد. در زمينه هاي استند باي نگه داشتن وسايل مختلفي مانند مانيتور ها وسيستم هاي کامپيوتري . همينطور استند باي نگه داشتن و آنلاين نگه داشتن روتر ها و همينطور مودم هاي اينترنتي که باعث مي شود در زماني هم که ما نياز به استفاده از آن ها را نداريم باز هم مصرف زيادي از انرژي را هدر بدهد.

البته در زمينه هاي بازي ها و زمان هايي که بازي هاي اينترنتي و گرافيکي در حالت توقف هستند و يا در زماني که شما سيستم کامپيوتري و يا لب تاپ خود را به حالات مختلف رها مي کنيد. تنها در سال 2013 ميزان 80.000.000.000 دلار بوده که سازمان انرژي اعلام کرده است اگر کاربران تغيير رفتاري در اين زمينه ايجاد نکنند مي تواند اين رقم به بالاي 100 ميليارد دلار نيز برسد.

اخبار تکنولوژي,اخبار روز تکنولوژي,درباره مصرف انرژي,ميزان مصرف انرژي قطعات مختلف,محاسبه ميزان مصرف در حالت استند باي,مصرف در حالت استند باي

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!