ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آندروید و همکاری با چهار خودروساز معتبر !!

آندروید و همکاری با چهار خودروساز معتبر !!

آندروید و همکاری با چهار خودروساز معتبر !!

آندروید و همکاری با چهار خودروساز معتبر !! وقتی اسم آندروید به میان می آید ذهن عموم افراد به تلفن ها و تبلت های رنگارنگ می رود که دارای سیستم عامل محبوب گوگل می باشد اما باید بدانید این کمپانی معروف قصد دارد در هر جای جای زندگی من و شما نمود داشته باشد. این روز ها خبر های مختلفی در مورد گوگل و ورود آن به عرضه خودرو ها زده می شود . یکی از این خبر های تصمیم گوگل برای ساخت اتومبیل های بدون سرنشین می باشد که اتومبیل های هوشمند هستند که هنوز به صورت یک طرح می باشند و در صورت تکمیل شدن این طرح به اطلاع شما عزیزان می رسد.

اما این روز ها خبری دیگر که به واقعیت نزدیکتر است در مورد آندروید و خودروساز ها و کمپانی معروف گوگل به گوش می رسد. کمپانی های مختلفی تمایل دارند که اتومبیل های خود را به سیستم عاملی مشخص متصل کرده و تا علاوه بر دارا بودن سیستم عامل و ارتباط قطعات مختلف اتومبیل امکان اجرای انواع نرم افزار های ناویگیتوری ( نقشه ها و جی پی اس ها ) و … را فراهم آورند.

امروز گوگل رسما اعلام کرد که با خودروساز های آئودی , هوندا , هیوندا و همینطور جنرال موتورز با همکاری کمپانی تراشه ساز Invidia برای برپاسازی سیستم عامل آندروید بر روی اتومبیل های مختلف تلاش می کند. امیدواریم به زودی نمونه کامل و راه اندازی شده خود را به عموم نمایش دهد تا بتوان بهتر بازار فروش خودرو های آندرویدی را نیز پیش بینی کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!