ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش ترفندهای جی میل گوگل داکس

Doc

اگر مقالات قبلی مربوط به ترفندهای جی میل را دنبال کرده باشید می دانید که می توانید از گوگل داکس استفاده های زیادی بکنید. یکی از فواید و امکانات جالب گوگل داکس ایجاد یک پرونده یا Document است.

برای این کار باید برروی گزینه Create (همانطور که می بینید با استفاده از این دکمه فایلهای مختلفی میتوان ایجاد کرد ولی ما در این مقاله ایجاد Document را آموزش می دهیم)کلیک کرده و از آن Document را انتخاب می کنیم.

 Doc

بعد از ایجاد پرونده مشاهده می کنید که صفحه باز شده شبیه به محیط ورد(World) در نرم افزار افیس می باشد.

Doc0

برای تغییر نام داکیومنت باید شما بر روی نام پیش فرضی (Untitled document) که گوگل داکس در نظر گرفته است کلیک کنید (جایی که با فلش قرمز مشخص شده است) و نام مورد نظر خود را وارد کنید. علاوه بر این شما می توانید از طریق صفحه اصلی گوگل داکس با انتخاب فایل مورد نظر خود که می تواند یک داکیومنت باشد، بر روی گزینه More کلیک کرده و سپس گزینه Rename را انتخاب کرده و نام مورد نظر خود را وارد کنید.

Doc1

اگر با نرم افزار ورد کار کرده باشید کار با این محیط برای شما آسان خواهد بود و نیاز به توضیح بیشتر در این مورد وجود ندارد چرا که کار با این محیط بسیار ساده است در مقاله بعد بخش های دیگری از امکانات را آموزش خواهیم داد.

یاحق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!