ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش ترفندهای جالب جی میل(امضای دیجیتال)

c

 

در ادامه آموزشهای مرتبط با جی میل، می خواهیم شما را با چگونگی ساخت امضای جیمیل آشنا کنیم.

چگونگی ساخت یک امضای جی میل

۱- در صفحه تنظیمات (Settings) جیمیل به تب General رفته و در بخش Signature دکمه رادیویی کنار باکس ساخت امضا را کلیک کنید. اگر چندین ایمیل را بر روی اکانت جیمیل خود فعال کرده باشید، در اینجا می توانید ایمیلی را که قصد ساخت امضا برای آن دارید، انتخاب کنید. یعنی برای هر ایمیل می توانید امضای متفاوتی داشته باشید.

c

 

۲- اکنون در ادیتوری که جیمیل برای تان تدارک دیده، مشغول ساخت امضای تان شوید.

 

۳- پس از ساخت امضا، دکمه Save Change را بزنید. حال شما صاحب یک امضا برای اکانت انتخابی تان هستید. اگر می خواهید برای دیگر آدرس هایی که به جیمیل اضافه کرده اید، امضا بسازید، تنها کافی است آنها را از لیست بالای ادیتور انتخاب کنید. امضا را بسازید. دکمه Save Change را بزنید.

 

۴-دکمه Insert Image را برای اضافه کرده عکس بزنید. این دکمه را در کنار دکمه اضافه کردن لینک می توانید ببینید. در پنجره Add an Image آدرس اینترنتی عکس مورد نظرتان را وارد کنید. متاسفانه شما امکان انتخاب عکس از روی کامپیوتر را ندارید. ابتدا باید عکس را در یک سایت آپلود کرده و آنگاه آدرس آن را به جیمیل بدهید.

cc

 

نکته: جیمیل عکس انتخابی شما را بر روی سرور خود دانلود نمی کند، بلکه در هر بار نمایش آن را از روی آدرسی که داده اید، بازخوانی می کند.  پس به هیچ وجه از سرویس های رایگانی که عکس را برای مدت کوتاهی نگه می دارند استفاده نکنید.  

۵- برای ایجاد لینک، ابتدا امضایتان را نوشته و سپس آن را به صورت کامل انتخاب کنید. حال کافی است که دکمه لینک را (که به صورت دو حلقه زنجیر دیده می شود) کلیک کنید تا متن انتخابی تبدیل به لینک شود.

 

۶- برای لینک کردن تصاویر، عکسی را که در امضای تان گذاشته اید، انتخاب و سپس روی آیکون لینک کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود در زیر عبارت To what URL should this link go آدرس مورد نظرتان را وارد کرده و دکمه OK را بزنید.

 

 با استفاده از این آموزش می توانید امضای دیجیتال مخصوص خود را در انتهای ایمیل ها خود داشته باشید. منتظر آموزشهای آتی باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!