ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Key Freeze دانلود نرم افزار قفل کننده موس و کیبورد

KeyFreeze_thumb

KeyFreeze_thumb

Key Freeze دانلود نرم افزار قفل کننده موس و کیبورد

مطمعنا اگر کسی که از کامپیوتر و چگونگی کار با آن اطلاعاتی ندارد می تواند به سیستم کامپیوتر رو میزی شما و یا لب تاپ شما آسیب نرم افزاری وارد کند. مانند بچه های خردسال و یا سالمندانی که دچاری اختیار نیستند.

خوب در این مواقع بد ترین کار این است که لب تاپ را برداشته و یا سیستم را خاموش کنیم. مطمعنا کنجکاوی افراد بیشتر خواهد شد و همینطور شاید شما نیز به کار هایتان نخواهید رسید. بهترین کار را ما امروز در پی سی کوئست به شما خواهیم گفت.

Key Freeze نام نرم افزاری است که می تواند کیبورد و موس شما را قفل کرده و هرکسی که کلید های کیبورد سیستم کامپیوتر و یا لب تاپ شما را فشار دهد عملی انجام دهد و در کل ارتباط کلید های صفحه کلید و همینطور موس با سیستم کامپیوتر شما قطع شود. با این عمل مطمعنا شما نیز می توانید به راحتی با انجام کار های تان از دسترسی های نا خواسته جلوگیری کنید.

جالب تر از همه آن است که این نرم افزار هیچ مشکلی برای نرم افزار های در حال اجرا نداشته و تمامی برنامه ها و کار های سیستم کامپیوتری مانند قبل کار خواهد کرد و تنها کیبورد و موس از کار باز می ماند که با ترکیب سه کلید مختلف که نرم افزار اعلام خواهد کرد می توانید همه چیز را به حالت اول برگردانید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *