ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتی چین اپل را به سرقت اطلاعات محکوم می کند

وقتی چین اپل را به سرقت اطلاعات محکوم می کند,اخبار اپل,آیفون ۶,آیفون ۶ در چین,چین و آیفون ۶,درباره آیفون ۶,اخبار آیفون اپل

وقتی چین اپل را به سرقت اطلاعات محکوم می کند,اخبار اپل,آیفون 6,آیفون 6 در چین,چین و آیفون 6,درباره آیفون 6,اخبار آیفون اپل

وقتی چین اپل را به سرقت اطلاعات محکوم می کند

 
چین یکی از بزرگترین بازار های مصرفی تلفن های هوشمند کمپانی اپل را داراست. آیفون های رنگارنگ اپل و همینطور آیپد های هوشمند این کمپانی در چین بسیار محبوب و بازار بسیار موفقی نیز داشته و دارد.

این فروش موفق در چین به قدری بوده است که این کمپانی قصد دارد تا تلفن آیفون ۶ را از کشور چین شروع به فروش کرده و این کشور و مردم این کشور اولین کسانی باشند که از تلفن های آیفون ۶ صادراتی استفاده می کنند.

اما دولت چین این کمپانی معروف را مورد انتقاد قرار داده و اعلام کرده است که محصولات اپل بر ضد منافع ملی عمل می کند. یکی از دلایل این سخنان یکی از امکانات نرم افزار های IOS اپل می باشد که می تواند مکان هایی که کاربران اپل به آنجا می روند و رستوران ها و سینما ها و مکان های تجاری را ثبت کرده و برای استفاده های بعدی برای کاربر ذخیره نمایید. چین اعلام کرده است این ویژگی می تواند باعث ضربه زدن به اقتصاد این کشور و سو استفاده های اپل گردد.

اپل مدت زمان زیادی نگذشت که اطلاع داده است که این کمپانی همچنان بر سر عهد خود به معنای تعهد بر حفظ حریم خصوصی افراد پایبند بوده و همینطور کاربران را نیز مختار کرده است که در صورتی که نمیخواهند از این امکانات IOS استفاده کنند آن را غیر فعال نمایند. همینطور این کمپانی اعلام کرده است که اطلاعات ذخیره شده نیز تنها در تلفن ذخیره می گردد و به هیچ سیستم و سرویسی از اپل آپلود نخواهد شد. جنگی که بین چین و اپل در گرفته است احتمال تخریب بازار این کمپانی را خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *