ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتی ویندوز ۸.۱ چوب حراج می خورد !!

وقتی ویندوز ۸.۱ چوب حراج می خورد !!,ویندوز ۸.۱,ویندوز,ویندوز ۸,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز ۸.۱

وقتی ویندوز 8.1 چوب حراج می خورد !!,ویندوز 8.1,ویندوز,ویندوز 8,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز 8.1وقتی ویندوز 8.1 چوب حراج می خورد !!,ویندوز 8.1,ویندوز,ویندوز 8,اخبار ویندوز,اخبار مایکروسافت,ویندوز XP,قیمت ویندوز 8.1

وقتی ویندوز ۸.۱ چوب حراج می خورد !!

وقتی ویندوز ۸.۱ چوب حراج می خورد و از قیمت کلان خود مخصوصا برای افرادی که در کشورشان قیمت دلار چند برابر ارزش پولی آن ها است به قیمت های بسیار پایین تری نزول می کند.

ماکیروسافت این روز ها در سراشیبی کاهش محبوبیت می باشد زیرا بسیاری از رقبای این کمپانی توانسته اند با ارائه سیستم عامل های بسیار ارزانتر و به روز تر مخاطبان زیادی جلب کنند. مانند اندروید در بسیاری از تبلت ها و تلفن ها و همینطور مک در بسیاری از سیستم های رو میزی ولب تاپ های مخصوص به اپل.

مایکروسافت تصمیم گرفته است تا قیمت ویندوز ۸.۱ را از ۵۰ دلار به ۱۵ دلار رسانده و این قیمت عجیب را برای تمامی ویندوز های خود یعنی ویندوز های موبایل و سیستم های کامپیوتری ارائه دهد.

این کمپانی از اهداف این عمل خود گفته است تا افراد را ترغیب کند تا از ویندوز های قدیمی تر مخصوصا ویندوز XP دست کشیده و به ویندوز های جدید ارتقا پیدا کنند و همینطور افرادی که در کش و قوس خداحافظی با ویندوز هستند را دوباره برگردانده و یاران قدیم خود را حفظ کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما