آموزش وردپرس
خانه \ اخبار فناوری \ وقتی هواپیماهای ایرباس کابین خلبان نداشته باشند

وقتی هواپیماهای ایرباس کابین خلبان نداشته باشند

وقتی هواپیماهای ایرباس کابین خلبان نداشته باشند,هواپیما ایرباس,اخبار ایرباس,انواع هواپیما های ایرباس,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی در فضا

وقتی هواپیماهای ایرباس کابین خلبان نداشته باشند

 
اگر هم اکنون از شما بخواهیم در مورد هواپیما تصور کنید. یعنی لحظه ای چشمانتان را ببندید و هواپیمایی را در جلوی خود متصور شوید چه نوع وسیله ای را خواهید دید؟ مطمعنا هواپیما را با کابین خلبان و شیشه های بالای دماغه آن خواهید دید.

اما Airbas قصد دارد تا این معادله را به هم بزند و هواپیماهایی تولید کند که دیگر کابین خلبان در جلو نداشته و بالطبع شیشه ای نیز در جلوی آن به کار نرفته باشد. عجیب است نه؟ مطمعنا خواهید پرسید که خلبان زمان فرود و زمان به پرواز در آمدن چگونه می تواند محیط اطراف و از همه مهم تر جلوی خود را ببیند؟

کمپانی ایرباس سعی دارد تا هواپیمایی را تولید کند که کابین خلبان در قسمت زیرین مسافرین در وسط هواپیما بوده و یا در انتهای هواپیما و در پشت مسافرین قرار داشته باشد.

البته ایرباس فکری برای شیشه های کابین خلبان کرده است و آن نیز استفاده از دوربین های ۳۶۰ درجه و استفاده از نمایشگر های ۳۶۰ درجه می باشد. این کمپانی سعی دارد تا محیط اطراف را اینگونه به خلبان نمایش دهد. دلیل این ابتکار مقاومت بیشتر در برابر هوا و همینطور افزایش فضای بازدهی هوایپما بوده و همینطور با استفاده از دوربین های ۳۶۰ درجه درست است که دیگر شیشه های برای دید وجود ندارد اما زاویه دید بهتری از نمایشگر به خلبان نمایش داده می شود.

درباره ی روحانی

همچنین ببینید

telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام سلام و وقت بخیر مجدد خدمت شما کاربران گرامی پی …

  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی میکنیم نظرات شما رو تا 24 ساعت جواب بدیم
  • فقط به نظرات فارسی جواب داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکانت آپدیت نود32