ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نکات مهم در مورد خرید سیستم | قسمت آخر | کیس , لوازم جانبی

نکات مهم در مورد خرید سیستم | قسمت اول | انتخاب مانیتور

نکات مهم در مورد خرید سیستم | قسمت اول | انتخاب مانیتور

نکات مهم در مورد خرید سیستم | قسمت آخر | کیس , لوازم جانبی

در قسمت آخر به بدنه سیستم کامپیوتری شما می رسیم. سیستمی که تا به الان نکات مهم در مورد خرید تمام قطعات آن از مادربرد و مانیتور تا رم و کارت گرافیک و پردازنده و پاور را در بر گرفته و در قسمت های قبل به طور کامل توضیح داده شده است.

در این قسمت فرصت به مرحله نهایی یعنی خرید قاب یا همان کیس سیستم شما می رسد. کیس ها دارای انواع مختلفی بوده و از قیمت های چند هزار تومان تا چند صد هزار تومان و گاهی تا چند میلیون تومان نیز متفاوت است اما تمام آن در کل یک کار را انجام می دهند و آن نیز مراقبت از قطعات شما و حفاظت از آن ها. پیشنهاد ما خرید کیس های مقاوم و دارای ورق های ظخیم هستند , این نکته یکی از مهمترین نکات در مورد خرید کیس جدای از زیبایی و امکانات جانبی آن می باشد زیرا می تواند تا سال های سال قطعات شما را در جای خود محکم نگه داشته و دچار مشکلاتی مانند تکان و لرزش نشود.

البته کیس های مختلفی وجود دارند که در پنل جلوی آن ها ویژگی های مختلفی است مانند پورت های USB در جلوی کیس و یا مانیتور نمایش میزان مصرف پردازنده و یا دما که البته قبل از انتخاب این نوع کیس ها باید از ساپورت این نوع کانکتور ها توسط مادربرد تان مطمعن شوید.

لوازم جانبی : موس و کیبرد و دیگر قطعات مختلفی که مورد نیاز برخی از افراد هستند را حتما قبل از خرید مادربورد در نظر بگیرید. اگر نیاز به پورت USB بیشتری هستید و یا نیاز به پورت خاصی دارید قبل از خرید مادربرد با فروشنده آن را در میان بگذارید تا بعد از خرید در اتصال قطعات مختلف دچار مشکل نشوید. در آخر می توانیم بگوییم که هیچ کس به اندازه خود شما نیاز شما را نمی داند پس سعی نکنید هزینه های هنگفت برای سیستم های کامپیوتری انجام دهید که برای کار های بسیار سنگین ساخته شده و شما تنها یک کاربر خانگی باشید و تنها از میزان کمی از ذخایر مصرفی قطعات خود استفاده کنید.

موفق باشید و از سیستم کامپیوتر جدید خود لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما