ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ملحفه نمایش احساسات !!

ملحفه نمایش احساسات !!,ملحفه,ملحفه تست احساس,ملحفه برای احساسات,ملحفه نمایش احساس,گجت ملحفه,ملحفه هوشمند

ملحفه نمایش احساسات !!,ملحفه,ملحفه تست احساس,ملحفه برای احساسات,ملحفه نمایش احساس,گجت ملحفه,ملحفه هوشمند

ملحفه نمایش احساسات !!

 
چه خوب است که همیشه خوابی آرامش بخش داشته باشید. این فکر مطمعنا در نظر بسیاری مانند هتل داران و همینطور مکان هایی که به خواب و استراحت افراد اهمیت می دهند بسیار مهم تر جلوه می کند.

British Airlines یکی از خطوط و شرکت های هوایی در اروپا فکر جالبی را برای آسایش و آرامش مسافران خود کرده است. با کمک محققانی این شرکت هواپیمایی سعی دارد تا در خواب احساسات مسافران خود را را مشاهده کرده و در ایجاد آرامش آن ها تلاش کند.

ملحفه نمایش دهنده احساسات دقیقا چنین عملی را آسوده کرده است. این ملحفه که دارای یک هد بند ( سربند ) می باشد با گذارده شده هد بند بر روی سر و کشیدن ملحفه بر روی خود می توانید به راحتی به خواب رفته و پتو و هد بند شما شروع به آنالیز مغزو وبدنتان کرده و نوع احساساتتان را نمایش می دهند.

اگر با آرامش کامل در خواب فرورفته باشید رنگ ملحفه شما به رنگ آبی در آمده و اگر کمی استرس داشته باشید این رنگ به بنفش تغییر داده شده و البته اگر مظطرب , ناراحت و نگران باشید رنگ ملحفه شما به قرمز تغییر رنگ می دهد. این نمایش احساسات می تواند مهمان داران را برای کمک به شما یاری نماید. این ملحفه هنوز به صورت آزمایشی در هواپیما های British Airlines استفاده می گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما