ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سه میلیون Iphone 5c روی دست اپل باد کرده است

سه میلیون Iphone 5c روی دست اپل باد کرده است,آیفون ۵,آیفون ۵s,آیفون ۵c,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار تکنولوژی,iphone 5,iphone 5c,iphone 5s

سه میلیون Iphone 5c روی دست اپل باد کرده است,آیفون 5,آیفون 5s,آیفون 5c,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار تکنولوژی,iphone 5,iphone 5c,iphone 5s

سه میلیون Iphone 5c روی دست اپل باد کرده است

اپل را که معمولا تمام کسانی که حتی یک بار قصد خرید تلفن همراه دارند اسم آن را شنیده اند. کمپانی ای که یکی از تولید کنندگان بزرگ تلن ها و تبلت های هوشمند در غالب نام آیفون و آیپد می باشد.

همیشه این کمپانی برای فروش محصولات خود صف های طولانی مشتریان را می دید که از هر شهر و هر کشور به فروشگاه ها و نمایندگی های این کمپانی هجوم می آورند تا محصول جدید آن را خریداری کنند. اپل بعد از معرفی و ریلیز تلفن هوشمند Iphone 5 دو مدل ارزان تر نیز به بازار ارائه کرد که به ترتیب Iphone 5s و Iphone 5c بود که این روز ها خبر از خاک خوردن آیفون ۵c به گوش می رسد.

آیفون ۵c همانند سری ۵ می باشد با همان مشخصات باطنی و قطعات اما بدنه ای پلاستیکی دارد که در انواع رنگ به فروش می رسد اما دلیل عدم موفقیت فروش این تلفن به تنها یک عامل بستگی دارد و آن هم قیمت آن است. اپل قیمت محصولات خود را به دلیل شهرت و تمایلات مردم به این تلفن ها بالاتر از دیگر رقبا قرار داده است و نشان از سود بیش از حد اپل می دهد.

اما در تلفنی با بدنه پلاستیکی مطمعنا رقبای بسیاری دیگر نیز می توانند مشتریان را جلب کنند با قیمتی کمتر و کیفیتی بیشتر .به طور مثال با مبلغ ۵۴۰ دلار مشتریان می توانند انتخاب های بسیار بیشتر و قوی تری نسبت به آیفون ۵c داشته باشند و می توانند بهترین تلفن های اندرویدی را با امکانات بیشتر خریداری کنند و به همین دلیل است که سه میلیون تلفن آیفون ۵c در انبار های اپل باقی مانده تا حدی که کارمندان این کمپانی مجبور به تمیز کردن جعبه های خاک گرفته شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما