ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سخن مایکروسافت با کاربران ویندوز XP

سخنی مایکروسافت با کاربران ویندوز XP,اخبار ایکس پی,اخبار xp,درباره ایکس پی,xp,اخبار مایکروسافت,اخبار ویندوز مایکروسافت,نکات امنیتی xp

سخنی مایکروسافت با کاربران ویندوز XP,اخبار ایکس پی,اخبار xp,درباره ایکس پی,xp,اخبار مایکروسافت,اخبار ویندوز مایکروسافت,نکات امنیتی xp

سخن مایکروسافت با کاربران ویندوز XP

ویندوز ایکس پی یکی از بهترین ویندوز های دنیای کامپیوتر و مطمعنا بهترین نوع سیستم عامل در طول تاریخ سیستم عامل ها می باشد. این ویندوز نزدیک به چند ماه پیش اعلام بازنشستگی خود را توسط مایکروسافت در تاریخ ۸ اپریل کرد.

این موضوع باعث ناراحتی و انتقاد بسیاری از افراد گشت تا اینکه مایکروسافت کار خود را عملی کردو بهتر است بگوییم تیشه بر ریشه خود زد. زیرا تعداد زیادی از افراد از این ویندوز دست نکشیده اند و مطمعنا کاهش خرید محصولاتی که مایکروسافت در قالب ویندوز ایکس پی به فروش می رساند به صفر رسیده و همین باعث رکود این کمپانی می شود.

جالب اینجاست خود مایکروسافت نیز به خوبی می دانند تعداد زیادی ار افراد هنوز از ایکس پی استفاده می کنند و به آن ها پیشنهاداتی برای استفاده از ویندوز خود داده است که به دلیل عدم پشتیبانی مایکروسافت از ایکس پی باید به آن ها عمل کرد تا امنیت سیستم کامپیوتری مان از بین نرود :

– تا می توانید در وبسایت های مشکوک وارد نشده و همینطور بر روی لینک های ناشناخته در وبسایت های مختلف کلیک نکنید.

– ایمیل های ناشناس را نا دیده بگیرید و هیچ وقت فایل هایی که ضمیمه ایمیل های ناشناس هستند را باز نکنید.

– دیواره آتش ( Firewall ) خود را فعال نگه داشته و هیچ گاه قسمتی از ان را غیر فعال نکنید.

– در هر هفته از اطلاعات خود بر روی حافظه هارد تان بک آپ بگیرید.

البته این پیشنهادات نمی توانند کاربران را از این کمپانی راضی نگه دارد زیرا مطمعنا موج عظیم انتقادات با اتمام پشتیبانی از ایکس پی به وجود آمده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما