ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سایتی دو حرفی که ۳.۵ میلیون دلار هزینه برداشت !!

سایتی دو حرفی که ۳.۵ میلیون دلار هزینه برداشت !!,سایت های گران دنیا,گران ترین سایت های دنیا]گران ترین خرید سایت سال ۲۰۱۴,دامین های ارزشمند

سایتی دو حرفی که 3.5 میلیون دلار هزینه برداشت !!,سایت های گران دنیا,گران ترین سایت های دنیا]گران ترین خرید سایت سال 2014,دامین های ارزشمند

سایتی دو حرفی که ۳.۵ میلیون دلار هزینه برداشت !!

 
mi.com شاید بگویید خوب این یک دامنه دو حرفی ساده می باشد. اما کمی دقیقتر نگاه کنید چه میبینید در این دو حرف؟ هیچی؟ مگر می شود ؟ باز هم دقت کنید. باز هم هیچی ؟ ای بابا پس چرا این همه هزینه برای خرید این وبسایت بی معنا شده است؟

این دامنه دو حرفی به مبلغ ۳ میلیون ۶۰۰ هزار دلار توسط کمپانی Xiaomi خریداری شده است. این کمپانی چینی یکی از تولید کنندگان تلفن همراه می باشد که به تازگی قصد کرده است تا تلفن های خود را وارد بازار های تمامی کشور های دنیا کند.

این کمپانی می داند که تلفظ کلمه آن برای غیر چینی ها بسیار سخت است و برای اینکه دامنه ای برای وبسایت خود داشته باشد تا بر سر زبان ها به راحتی تلفظ شود دست به خرید چنین دامنه ی گران قیمتی زده است زیرا تنها دو حرف mi در انتها این دامنه از اسم این کمپانی نشات می گیرد.

البته Xiaomi این روز ها خبر ساز نیز بوده است و با پیش فروش بی سابقه تلفن همراه هوشمند خود توانسته است نظر بسیاری را به میزان فروش تلفن های هوشمند و ارزان خود جلب کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما