ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سامسونگ ورژن جدید گلکسی اس ۵ فلزی را وارد خواهد کرد

سامسونگ ورژن جدید گلکسی اس ۵ فلزی را وارد خواهد کرد,اخبار گلکسی اس ۴,گلکسی اس,گلکسی,درباره گلکسی,galaxy,گلکسی فلزی

سامسونگ ورژن جدید گلکسی اس 5 فلزی را وارد خواهد کرد,اخبار گلکسی اس 4,گلکسی اس,گلکسی,درباره گلکسی,galaxy,گلکسی فلزی

سامسونگ ورژن جدید گلکسی اس ۵ فلزی را وارد خواهد کرد

 
شاید یکی از شکست های بزرگ سامسونگ در زمینه تولید تلفن همراه هوشمند پرچمدار جدید آن یعنی Galaxy S 5 باشد که باعث شد خیلی از طرفداران این کمپانی نا امید شده و به دیگر کمپانی ها برای خرید تلفن بعدی خود دل ببندند.

مدتی می گذرد که مدیر عامل این کمپانی اعلام کرده بود که گلکسی اس ۵ سامسونگ بهترین مدل در حال حاضر بوده و این کمپانی هیچ تصمیم برای تبدیل به احسن این تلفن ندارد و مطمعنا هیچ نسخه ای از آن با بدنه فلزی به بیرون نخواهد آمد.

اما Zauba یکی از وبسایت هایی که می توان گفت ارتباط مستقیمی با کمپانی سامسونگ در هند دارد تصاویری از تلفن جدیدی به نام galaxy s5 prime منتشر کرده است که نشان از نسخه جدیدتر و به روز تری با بدنه فلزی از گلکسی اس ۵ را دارد.

این تلفن دارای سخت افزاری قوی تر بوده و همینطور بدنه آن یکپارچه فلزی می باشد. در این تلفن افزایش حافظه رم و همینطور افزایش قدرت پردازنده را می تواند دید و البته کیفیت تصویر نیز در این تلفن QHD خواهد بود. هنوز اطلاعاتی از رونمایی رسمی آن اعلام نشده است اما تقریبا می توان گفت سامسونگ دیگر زانو زده است و می داند که اگر این تلفن جدید را وارد بازار نکند با شکستی بیشتر کواجه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما