ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دیگر برنامه های IOS و اندروید را روی ویندوز اجرا کنید

اندروید,آی او اس,اجرای بازی های اندروید روی ویندوز,اجرای اندروید روی ویندوز

اندروید,آی او اس,اجرای بازی های اندروید روی ویندوز,اجرای اندروید روی ویندوز

دیگر برنامه های IOS و اندروید را روی ویندوز اجرا کنید

 بله درست خواندید اما باید بگویم حدس شما اشتباه است امروز در اینجا قرار نیست برنامه ای برای شما معرفی کنیم که با نصب آن در ویندوز بتوانید برنامه های سیستم عامل های دیگر را در آن اجرا کنید . بلکه شما می توانید به راحتی بدون نیاز به برنامه خاصی این کار را انجام دهید . چگونه ؟

 مایکروسافت اعلام کرده است که در ویندوز جدید خود یعنی ویندوز 10 قرار است ویژگی ای اضافه کند که برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه های سیستم عامل های دیگر مانند اندروید و IOS که سیستم عامل محبوب آیفون، اپل می باشد ؛ در ویندوز اجرا شود . بی شک این که این موضوع می تواند به محبوبیت ویندوز 10 کمک بسیار زیادی کند شکی نیست به دلیلی که کاربران اندروید و IOS تعداد بسیار زیادی از افراد را در بر می گیرند که این افراد با شنیدن این خبر به وجد خواهند آمد.

 مایکروسافت با ایجاد بستری این امکان را فراهم کرده تا توسعه دهندگان بتوانند با یک فرایند ساده برنامه های خود را در سیستم عامل های دیگر را برای ویندوز 10 نیز اماده اجرا کنند . بدین گونه شما هر برنامه ای که در سیستم عامل اندروید دیده باشید را می توانید بدون کم و کاست در ویندوز 10 نیز ببنید.

 باید تا انتشار عمومی ویندوز 10 منتظر ماند تا ببینیم این موضوع به چه میزان باعث کمک به کاربران ویندوز و دیگر سیستم عامل ها خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *