ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دوربین Galaxy S5 دچار مشکل می باشد. اعلامیه سامسونگ

دوربین Galaxy S5 دچار مشکل می باشد. اعلامیه سامسونگ,اخبار سامسونگ,مشکل در دوربین گلکسی اس۵,مشکل در دوربین galaxy s5,فراخوان سامسونگ

دوربین Galaxy S5 دچار مشکل می باشد. اعلامیه سامسونگ,اخبار سامسونگ,مشکل در دوربین گلکسی اس5,مشکل در دوربین galaxy s5,فراخوان سامسونگ

دوربین Galaxy S5 دچار مشکل می باشد. اعلامیه سامسونگ

مطمعنا سامسونگ با مشکلاتی که در پیش روی تلفن جدید خود خواهد داشت میدان رقابت را با غول هایی مانند HTC One New بداده و مطمعنا بازنده این فصل تلفن های هوشمند سامسونگ می باشد.

این کمپانی با ارائه تلفنی نه چندان موفق نظر خیلی ها را نا امید کرده و همینطور اخبار و اطلاعاتی که هروزه به دست افراد مختلف می رسد از نا امیدی بیشتر منتقدان از این تلفن گواه می کند. ویژگی هایی ک هدر این تلفن به اضافه به کار رفته است و سخت افزاری که آنچنان حرفی در مقابل دیگر رقبا ندارد.

مدتی پیش خبری را در پی سی کوئست خدمت شما عزیزان رساندیم که مجله ای معتبر بعد از انشتار نقد خود در مورد دوربین گلکسی اس ۵ مورد حمله این کمپانی کره ای قرار گرفته و در دادگاه از این مجله به جرم نشر اکاذیب شکایت شده است.

اما جالب است که دیگر خود سامسونگ نیز به این موضوع پی برده و اعلامیه رسمی مبنی بر مشکل دار بودن تعدادی از تلفن های گلکسی اس ۵ منتشر کرده است. این کمپانی اعلام کرده که تمامی تلفن ها دچار مشکل نیستند و تنها برخی از آن ها دارای مشکلاتی در دوربین بوده که تلفن در هنگام عکس برداری با نمایش خطا به طور کل غیر فعال می شود.

البته هنوز برخی معتقدند که تمامی گلکسی اس ۵ ها دچار این مشکل هستند و برخی دیر و برخی زودتر این مشکل را انتشار می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *