ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار فایر چت Firechat برای IOS

دانلود نرم افزار فایر چت Firechat برای IOS,IOS,فایر چت,دانلود نرم افزار فایر چت,دانلود نرم افزار firechat برای ios,دانلود نرم افزار شبکه اجتماعی بلوتوث
دانلود نرم افزار فایر چت Firechat برای IOS
دانلود نرم افزار فایر چت Firechat برای IOS

در چندین پست قبل تر در مورد نوعی تکنولوژی جدید سخن گفتیم که می تواند گامی بزرگ در ارتباطات افراد در دنیا بدون اتصال به اینترنت باشد که در حقیقت Multipeer Connectivity Framework نام داشت.

تکنولوژی Multipeer Connectivity Framework در حال حاضر در نمونه های اولیه در قالب نرم افزاری بر پایه سیستم عامل IOS که سیستم عامل تلفن ها و تبلت های کمپانی اپل می باشد قابل نصب است که امروز در پی سی کوئست برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نرم افزاری که می تواند از طریق بلوتوث , شما را به دیگران متصل کرده و این زنجیره ارتباط می تواند به اتصال افراد به یکدیگر برای انتقال اطلاعات و دیتا بدون استفاده از اینترنت و همینطور ویژگی های شبکه های اپراتور باشد و افراد می توانند بدون سیم کارت نیز با دیگران ارتباط برقرار کنند.

برای دانلود این نرم افزار باید دارندگان تلفن های اپل که سیستم عامل IOS خود بالای ۷ باشد وارد آیتونز به این لینک شده و نرم افزار مربوطه را دانلود نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *