ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جایزه ۳ میلیون دلار گوگل را کسی برنده نشد !!

جایزه ۳ میلیون دلار گوگل را کسی برنده نشد !!,اخبار هک,در مورد هک,هک,هکر,مسابقه هکر ها,مسابقه هک]جایزه گوگل]کروم,سیتسم عامل کروم

جایزه 3 میلیون دلار گوگل را کسی برنده نشد !!,اخبار هک,در مورد هک,هک,هکر,مسابقه هکر ها,مسابقه هک]جایزه گوگل]کروم,سیتسم عامل کروم

جایزه ۳ میلیون دلار گوگل را کسی برنده نشد !!

قبلا هم در مورد اخبار رقابت بین هکر ها سخن گفتیم . رقابتی که هر ساله در کشور کانادا برگزار گشته و کمپانی هایی که نیاز به امتحان محصولات خود از نظر امنیتی دارند و همینطور خواستار تبلیغات امنیتی محصولات خود هستند محصولات خود را به عنوان هدف در این مسابقه در اختیار هکر های کلاه سفید قرار می دهند.

امسال نیز کمپانی گوگل اعلام کرده بود که به فردی که بتواند کنترل کامل سیتسم عامل کروم را بر دست بگیرد مبلغ سه میلیون دلار اعطا خواهد کرد. البته هیچکس نتوانست به طور کامل این سیستم عامل را هک کند اما صد ها هکری که به این مسابقه راه یافتند همی دست خالی نیز برنگشتند.

خبر ها حاکی از آن است که دو تیم از کشور چین به نام های Pwnium و PW2Own توانسته اند بیشتری مبلغ جایزه را ببرند که البته از رقم این مبلغ سخنی به میان نیاورده شده است.

در مورد این مسابقه و جایزه کلی این مسابقه تمامی کمپانی هایی که حاضر به امتحان محصولات خود شدند جمع مبلغی به میزان ۴ میلیون دلار را برای این مسابقه در نظر گرفتند که تنها کمپانی گوگل مبلغ سه میلیون دلار این جایزه را تامین می کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما