ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلفن سامسونگ باز هم آتش گرفت. اینبار در رختخواب

تلفن سامسونگ باز هم آتش گرفت. اینبار در رختخواب,گلکسی اس ۴,galaxy s4,گلکسی اس ۵,galaxy s5,اخبار سامسونگ,درباره سامسونگ,در مورد سامسونگ,آتش گرفتن تلفن های سامسونگ

تلفن سامسونگ باز هم آتش گرفت. اینبار در رختخواب,گلکسی اس 4,galaxy s4,گلکسی اس 5,galaxy s5,اخبار سامسونگ,درباره سامسونگ,در مورد سامسونگ,آتش گرفتن تلفن های سامسونگ

تلفن سامسونگ باز هم آتش گرفت. اینبار در رختخواب

سامسونگ یکی از کمپانی های پر از حاشیه در دنیای تکنولوژی می باشد. جدای موضوعات و مشکلات ناشی از تولید و ساخت دیوایس های این کمپانی , اتفاقات بعد از تولید نیز خواندنی است. قبل تر نیز در مورد منفجر شدن تعدادی از تلفن های گلکسی اس ۴ سخن گفته بودیم. تلفن هایی که بارها در جیب کاربران منفجر شده بود و در آخر سامسونگ را مجبور فراخوانی دارندگان این تلفن کرد.

حال دوباره یکی از تلفن های سامسونگ که البته این کمپانی و خبرگذاری ها نوع و مدل آن را اعلام نکرده اند اما احتمال می رود Galaxy s4 بوده باشد در رختخواب یک دختر ۱۳ ساله آتش گرفت. این دختر ۱۳ ساله که اعلام کرده است تلفن خود را زیر پتو و بالش خود گذارده و در خواب بوده است ناگهان با صدای انفجار و سوختن تلفن از خواب پریده.

تلفن اعلام شده کاملا از بین رفته و تمام تلفن ذوب و از کار افتاده شده است. البته سامسونگ در جوابیه این حادثه اعلام کرده است که این دختر توانسته یک تلفن دیگر به رایگان دریافت نماید با اینکه این کمپانی در مقابل تلفن هایی که در رختخواب گذارده شوند مسئولیتی ندارد.

سامسونگ اعلام کرده است که تلفن هایی که در رختخواب قرار داده شوند احتمال آتش گرفتن داشته و کاربران نباید تلفن را با خود به رختخواب ببرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما