آموزش وردپرس
خانه \ اخبار فناوری \ اخبار کوتاه \ ترک تحصیل بیژن استرس تنها به خاطر تفریح ما

ترک تحصیل بیژن استرس تنها به خاطر تفریح ما

ترک تحصیل بیژن استرس تنها به خاطر تفریح ما
ترک تحصیل بیژن استرس تنها به خاطر تفریح ما

بیژن استرس اسمی که حتما شنیده  و یا کلیپ آن را دیده اید کودکی که به علت استرس هنگام پرسش شفاهی معلم قادر به پاسخگویی سوالات نبود و جواب های عجیب و غریب و خنده داری میداد این کلیپ توسط معلم این دانش آموز نشر پیدا کرد تا آنجا که اگر نام بیژن استرس را در گوگل جستجو کنید پی به گستردگی نشر آن خواهید برد این کودک پس از گذشت چند سال و رسیدن به سن نوجوانی و با مشاهده این حجمه انتشار و تمسخر مردم ترک تحصیل کرد وی علت این ترک تحصیل را تمسخر مردم و باور این موضوع که واقعا توانایی ادامه تحصیل ندارد اعلام نمود.

چند درصد ما در دوران کودکی و حتی نوجوانی هنگام پرسش شفاهی دچار استرس میشدیم؟ آیا دوست داشتیم چنین رفتاری با ما شود؟ آیا حاضریم جای خود را با بیژن عزیز عوض کنیم؟ آیا هنگام انتشار این کلیپ به چنین مواردی فکر میکردیم؟

در خبر ها آمده که معلم بیژن مدام سعی دارد از طریق اس ام اس تماس و…. از وی عذر خواهی کند!!! آقای معلم آیا اینکار فایده ای دارد؟ نوش دارو بعد مرگ صحراب؟ زمانی معلم محرم اسرار دانش آموز بود و کلاس درس حرمت خود را داشت یادآور میشوم که طبق قانون حریم کلاس درس آنقدر مهم است که هر فرد با هر مقام و منصبی برای ورود به آن باید از معلم اجازه بگیرد و معلم در صدور این اجازه کاملا مختار است اما این معلم توسط موبایل خود و به کمک شبکه های اجتماعی و همچنین به کمک من و شما حرمت یک کلاس شان و شخصیت یک انسان را نابود نمود.

بد نیست در نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی و نشر مطالب اندکی تأمل کنیم؟ چیز هایی که نشر می دهیم چه جایگاهی دارند؟ چه محتوایی دارند؟چه مقصودی را دنبال میکنند؟ و ….

بیژن عزیز من و تمام همکارانم در سایت پی سی کوئست رسما از تو عذرخواهی میکنیم و طلب بخشش داریم. کاربران گرامی آنقدر انتشار دهید تا به دست همه برسد.

درباره ی جواد انصاری

جواد انصاری
جواد انصاری مدیر ارشد سایت پی سی کوئست سایت پی سی کوئست را در سال 92 تا سیس کرده و بارویکرد تولید محتوی مفید و آموزشی برای کاربران پا در این عرصه نهاده است فارغ التحصیل مقطع لیسانس در رشته ICT و متخصص در زمینه هارد دیسک و بازیابی اطلاعات ای دی تلگرام https:\\telegram.me\AriaSystem

همچنین ببینید

چند دلیل مهم برای اینکه شما نیاز به مراقبت از تلفن همراه خود دارید

چند دلیل مهم برای اینکه شما نیاز به مراقبت از تلفن همراه خود دارید

چند دلیل مهم برای اینکه شما نیاز به مراقبت از تلفن همراه خود دارید   …

  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی میکنیم نظرات شما رو تا 24 ساعت جواب بدیم
  • فقط به نظرات فارسی جواب داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکانت آپدیت نود32