ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

به کمپین ” شروع دوباره اینترنت ” بپویندید

به کمپین ” شروع دوباره اینترنت ” بپویندید,اخبار اینترنت,اخبار امنیت,اخبار امنیت اینترنت,نرم افزار امنیتی,نرم افزار ضد هک,نرم افزار آنتی ویروس

به کمپین " شروع دوباره اینترنت " بپویندید,اخبار اینترنت,اخبار امنیت,اخبار امنیت اینترنت,نرم افزار امنیتی,نرم افزار ضد هک,نرم افزار آنتی ویروس

به کمپین ” شروع دوباره اینترنت ” بپویندید

در دنیای اینترنت برخی کمپین ها هر روزه می تواند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند بریخ کمپین ها که گروه هایی و حزب هایبا اهداف کاملا مشخص آن را دنبال کرده و می توانند در برابر مشکلات موجود با ایجاد کمپین ها مقابله کرد و به رفع و حل مشکلات بپردازند.

یکی از مهمترین موضوعاتی که در سال ۲۰۱۳ افشا شد و همینطور تا امسال نیز ادامه دارد افشاگری هایی یکی از کارمندان سازمان امنیت ملی آمریکا ادوارد استودن بود. مهندسی که توانست اطلاعات محرمانه سازمان امنیت ملی آمریکا را بر ملا کرده و به گوش جهانیان برساند که کشور آمریکا در حال شنود و همینطور کنترل تمامی افراد , ایمیل ها , تماس ها و پیام ها می باشد.

یکی از کمپانی هایی آمریکایی که بسیار سعی در مقابله با مشکلات حریم خصوصی دارد و همینطور سعی در حفظ این حریم دارد کمپینی را راه اندازی کرده است که با استفاده از این کمپین صدای خود را برای مقابله با این موضوع اعلام می کنید این کمپین که Reset The net نام دارد به عنوان شروعی دوباره در دنیای اینترنتی می باشد.

با استفاده از این کمپین باید شما تلفن , تبلت و سیستم کامپیوتری خود را مجهز به برنامه های ضد جاسوسی کنید به همین منظور باید وارد آدرس اینترنتی اینجا شده و با دانلود نصب برنامه های امنیتی از نفوذ دولت آمریکا و دیگر نفوذگران جلوگیری کنید.

این موضوع تا حد زیادی به امنیت کاربران دنیای تکنولوژی کمک خواهد کرد.

دیدگاه ها

 • علیرضا خرداد ۲۷, ۱۳۹۳ :: ۱۲:۱۴
  0 0

  از کجا معلوم این یه کلک دیگه از امریکا نباشه که با ایجاد این تفکر که امریکا دیگه نمی تونه جاسوسی کنه دوباره به اسم امنیت از مردم جاسوسی کنه.

  • پرهام ملکی خرداد ۲۸, ۱۳۹۳ :: ۱۲:۲۱
   0 0

   اینم نظری هست برای خودش ولی من خودم تا جایی که سعی دارم بیشتر از برنامه های امنیتی و آنتی ویروس های شناخته استفاده میکنم. اگه به سایت مراجعه کنی اکثر برنامه هاش تو دنیای وب شناخته شده هستن و خودم دارم از چندتا از برنامه استفاده میکنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما