ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با ۷۰ هزار تومان تلفن هوشمند بخرید !!

با ۷۰ هزار تومان تلفن هوشمند بخرید !!,تلفن موزیلا,موبایل ارزان,ارزان ترین موبایل دنیا,ارزان ترین تلفن دنیا,موبایل موزیلا فایر فاکس,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل

با 70 هزار تومان تلفن هوشمند بخرید !!,تلفن موزیلا,موبایل ارزان,ارزان ترین موبایل دنیا,ارزان ترین تلفن دنیا,موبایل موزیلا فایر فاکس,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل

با ۷۰ هزار تومان تلفن هوشمند بخرید !!

بله تنها با مبلغی حدود ۷۰ هزار تومان و یا ۲۵$ دلار تلفنی هوشمند با امکانات نسبی روز را خرید کنید. اما چطور ؟ با ما در پی سی کوئست همراه باشید.

کمپانی معروف موزیلا Mozilla را که حتما میشناسید شاید هم همین الان با مروگر معروف این کمپانی به وبسایت ما وارد شده اید اما جالب است بدانید که این کمپانی با همکاری کمپانی Spreadtrum که تولیدکننده تلفن های همراه هوشمند می باشد تصمیم گرفته است تا بازار تلفن های ارزان قیمت را به دست گرفته با فروش تلفن هوشمند ۲۵ دلاری خود بازاری جدید را برای خود رقم بزند.

این تلفن دارای سیستم عامل مخصوص موزیلا بوده و همراه با دوربین و صفحه نمایشگر تاچ با کیفیت متناسب HVGA روانه بازار خواهد شد همینطور این تلفن دارای امکاناتی مانند بلوتوث و ارتباط بی سیم WI-FI می باشد.

نظر شما در مورد این تلفن چیست؟ آیا شما و یا خانواده شما حداقل یکی از این تلفن ها خریداری نمی کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما